بازدید: 124

شفر جایی بهتر از استقلال پیدا نمی‌کند

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1260777
امیر آبادی گفت: هواداران هم این را بدانند شفر بهتر از استقلال جایی را پیدا نمی‌کند.
شفر جایی بهتر از استقلال پیدا نمی‌کند

امیر آبادی گفت: هواداران هم این را بدانند شفر بهتر از استقلال جایی را پیدا نمی‌کند.

خبرگزاری فارس: مهدی امیرآبادی درخصوص اظهارنظر وینفرد شفر در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان گفت: استقلال تیم بزرگی است و هر مربی که به این تیم بیاید می تواند از پتانسیل تماشاگر و بازیکنانش استفاده کند. به نظر من اگر این تیم را با دو سه نفر تقویت کنند می تواند موفق باشد. البته شفر مربی خوبی است و قابلیتش را نشان داده و به خاطر همین است که طرفداران استقلال دوست دارند او در این تیم بماند، اما اینکه مدتی است تمدید قرارداد او به درازا کشیده جای سوال دارد.

وی افزود: نمی دانم چه کسی به او خط می دهد که مثلا در نشست خبری بگوید از حالا می توانم با تیم دیگری مذاکره کنم، ولی او باید بداند هیچ جایی بهتر از استقلال نیست و هواداران هم این را بدانند شفر بهتر از استقلال جایی را پیدا نمی کند.

کاپیتان سابق استقلال تاکید کرد: او قبل از اینکه به استقلال بیاید تیمی نداشت و به لطف هواداران استقلال و بازیکنانی که در اختیار داشت خودی نشان داد نظر من این است که مدیریت باشگاه استقلال به این حواشی و خواسته های او زیاد توجه نکند و واقعیت این است که او باید خودش به استقلال تمایل داشته باشد نه اینکه بگوید از حالا می توانم با تیم های دیگر مذاکره کنم.

وی درخصوص اینکه آیا استقلال نیاز به تغییرات گسترده دارد یا خیر گفت: استقلال خیلی بازیکن دارد، ولی به نظرم باید ۳-۲ بازیکن کمکی در حد نام استقلال جذب کند می تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد. منظورم ازبازیکن در حد استقلال این است که این بازیکنان کمک حال تیم باشند بخصوص اینکه تیم برای لیگ قهرمانان آماده می شود.

وی درخصوص عنوان سومی استقلال گفت: به نظرم استقلال زحمت خودش را کشید و حالا باید نفراتی که ستون اصلی تیم هستند حفظ شوند و در مورد چند بازیکن هم که جوان های اصلی تیم هستند باید تمدید قرارداد صورت بگیرد. همه تیم زحمت کشیدند و یکسری جوان هم خیلی کمک کردند. بازیکنانی مثل نورافکن، مجید حسینی و ... جوان های آینده داری هستند و طبعا شرایط آن ها تا سال ها می تواند خوب باشد. بهتر است باشگاه این نفرات را حفظ کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان باید با قرارداد هایی یکساله تمدید کنند یا خیر گفت: یکسری بازیکن جوان هستند و طبعا شرایط خوبی دارند که باید بمانند، ولی مثلا بازیکنی مثل منتظری نباید با استقلال قرارداد یکساله ببندند. امید ابراهیمی هم بازیکنی است که قطعا به جام جهانی می رود، ولی فکرمی کنم باشگاه با این نفرات باید قرارداد ۲ یا ۳ ساله ببندند در غیر این صورت ماندن یکساله برای باشگاه خوب نیست.

شفر جایی بهتر از استقلال پیدا نمی‌کند
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها