بازدید: 129

همه مسلمان را می‌خواهند جز پرسپولیس و برانکو!/ فیفا محرومیت را نمی‌بخشد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1254736
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس قطعا از نقل و انتقالات در فصل آینده محروم است، چون فیفا نظرش را عوض نمی‌کند.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در رابطه دیدار روز گذشته ذوب آهن و پرسپولیس در هفته بیست ونهم لیگ برتر اظهار داشت: این بازی برای ذوب آهن خیلی حساس بود و پرسپولیس با توجه به اینکه قهرمانی اش در لیگ برتر مسجل شده بود انگیزه کافی برای این بازی را نداشت. به نظرم برانکو باید از بازیکانان ذخیره اش استفاده می کرد و به بازیکنانی مثل امیری و ماهینی استراحت می داد.


وی در خصوص گل های رد و بدل شده بازی روز گذشته افزود: گلی که پرسپولیس زد روی خلاقیت انفرادی علی علیپور رقم خورد و در خصوص گل های ذوب آهن باید گفت که نه بیرانوند نه هیچ کدام از مدافعان مقصر نبودند. این گل ها را می توان از پیش آمد های فوتبال دانست.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد ترکیب این روز های این تیم و نیمکت نشینی محسن مسلمان خاطرنشان کرد: پرسپولیس در بازی های اخیرش سردرگم بازی می کند و دلیل این سردرگمی نبود یک پلی میکر در زمین است. البته خود هواداران کارشناس هستند و این را از هرکسی بهتر تشخیص می دهند. برانکو باید دست از لجاجت با مسلمان بردارد، این روز ها همه تیم های لیگ برتر خوهان محسن هستند به جز پرسپولیس که او را در اختیار دارد.

فنونی زاده عملکرد برانکو گفت: برانکو در سال گذشته عملکرد بهتری نسبت به این فصل داشت. پرسپولیس در این فصل به لطف اختلاف امتیازی که در اول فصل با تیم های رقیب ایجاد کرده بود توانست به عنوان قهرمانی برسد. پرسپولیس باید تمرین کند مثل تیم دهه شصت بازی کند هم زیبا، هم با نتیجه خوب من تنها ضعف تیم را در نبود یک هافبک بازی ساز می دانم.

وی در پایان در خصوص اینکه گفته می شود محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس توسط فیفا بخشده می شود، تصریح کرد: مطمئن باشید فیفا پنجره نقل و انتقالات را برای ما باز نمی کند، چون آنها به هیچ وجه نظرشان را تغییر نمی دهند. به نظر من گرشاسبی به دنبال جوی که برخی ها درست کرده اند دنبال این پرونده است. 
 
انتهای پیام/

همه مسلمان را می‌خواهند جز پرسپولیس و برانکو!/ فیفا محرومیت را نمی‌بخشد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها