بازدید: 13

تکذیب کاهش نیروی انسانی پایگاه‌های بسیج تهران

منبع : عصر ایران کد خبر: 1248135
بسیجیان تا پای جان در حفظ این نظام به رهبری امام خامنه‌ای ایستاده اند و روز بروز به کوری چشم دشمن به جمع این شجره طیبه اضافه خواهد شد.

مدیریت منابع انسانی سپاه تهران گفت: بسیجیان این مرز و بوم تا پای جان در حفظ این نظام به رهبری امام خامنه ای ایستاده اندو روز بروز به کوری چشم دشمن به جمع این شجره طیبه اضافه خواهد شد.

به گزارش میزان؛ سرهنگ سعادت فر مدیریت منابع انسانی سپاه تهران ضمن تکذیب خبر برخی کانال های ضد انقلاب که از قول او در خصوص کاهش نیروی انسانی پایگاه های بسیج تهران مطالبی را مطرح کرده بودند گفت: بسیجیان این مرز و بوم تا پای جان در حفظ این نظام به رهبری امام خامنه ای ایستاده اند و روز بروز به کوری چشم دشمن به جمع این شجره طیبه اضافه خواهد شد.

سرهنگ سعادت فر در عین حال افزود: خباثت عوامل دشمن در داخل کشور بر کسی پوشیده نیست تفرقه افکنی، ایجاد بد بینی، آلوده نشان دادن مسئولان ولایی، ایجاد اغتشاش به وسیله عوامل منحرف، ضعیف کردن بنیه دفاعی جمهوری اسلامی، هجوم فرهنگی به جوانان غیور از طرق مختلف از جمله کانال های تلگرامی از تلاش های مذبوحانه این عوامل خود فروخته است که با وجود بسیجیان و پایمردان دلاور جمهوری اسلامی ایران توطئه های آن ها را همیشه در نطفه خفه خواهند کرد.


تکذیب کاهش نیروی انسانی پایگاه‌های بسیج تهران
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها