بازدید: 120

مدرن‌ترین استادیوم جهان+ فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1242409
استادیوم مدرن مرسدس بنز در ایالت جورجیا آمریکا دارای ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای است

مدرن ترین استادیوم جهانبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ استادیوم مرسدس بنز در ایالت جورجیا آمریکا سازه ای شگفت آور است که چنانچه اهالی زمین چند دهه پیش با آن مواجه می شدند، احتمالا آنرا ساختمانی فرازمینی می پنداشنتد.


کمپانی مشهور مرسدس بنز آلمان همان طور که در ساخت اتومبیل های خود از تکنولوژی های پیشرفته بهره می برد در ساخت این استادیوم نیز از بروزترین تکنولوژی های قرن 21 بهره گرفته است.


هزینه ساخت این سازه مدرن 1.6 میلیارد در برآورد گردیده است. ساخت آن از سال 2014 آغاز شد و در روزهای پایانی آگوست 2016 به پایان رسید. یکی از بارزترین ویژگی های این پروژه سقف مدرن و متحرک آن است که شبیه به تیغه های دیافراگم دوربین عکاسی است. بخش هایی که در هم تنیده شده و در موقع لزوم به زیبایی هرچه تمام تر باز می شود تا هوای آزاد وارد فضای داخلی مجموعه شود. از متریال شفاف در ساخت بدنه و پنل های خورشیدی در فضای پارکینگ آن استفاده شده است تا امکان شارژ وسایل الکتریکی را فراهم آورد.
مدرن ترین استادیوم جهان+ تصاویر

پنجره ای بزرگ با نمایی زیبا از شهر در بخش شمالی ورزشگاه تعبیه شده است.
مدرن ترین استادیوم جهان+ تصاویر

یکی دیگر از ویژگی های جالب این استادیوم فوتبال آمریکایی، نمایشگر بزرگ 360 درجه های آن است. که حاضران در تمام نقاط امکان تماشا آن را در زاویه ای مناسب دارند. در فضاهای مختلف داخلی  حتی بر روی ستون های بزرگ هم از نمایشگر های بزرگ دیجیتال استفاده شده است. ظرفیت این استادیوم برای مسابقات فوتبال آمریکایی 71 هزار نفر و تا 83 هزار نفر قابل گسترش است.

در ادامه فیلمی در خصوص این ورزشگاه را مشاهده می کنید.


انتها پیام/
ورزشگاه فوق مدرن مرسدس بنز


مدرن‌ترین استادیوم جهان+ فیلم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها