بازدید: 77

عدالت آموزشی بهترین راه تامین عدالت/ 2 زبانه بودن در کشور ما یک واقعیت است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 12403
رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی بیان کرد: بهترین راه تامین عدالت عدالت آموزشی است، عدالت آموزشی یک رفاه مستمر ایجاد می کند و با عدالت اموزشی افراد را آماده می کنیم تا روی پای خود بایستند.
به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛غلامعلی حداد عادل رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در دومین همایش از سلسله همایش های پرسش محور توسعه عدالت آموزشی که صبح امروز در دانشگاه الزهرا برگزار شد، اظهار داشت: عدالت مطلوب هر انسانی است و همواره آرمان انقلاب اسلامی بوده و هست.

وی تصریح کرد: ممکن است در هر کاری ما عذری داشته باشیم و آن عذر پذیرفته شود، اما برای ظلم و رعایت ننمودن عدالت هیچ عذری قابل پذیرش نیست.

حداد عادل افزود: بهترین راه تامین عدالت، عدالت آموزشی است که رفاه مستمر ایجاد می کند و با عدالت آموزشی افراد را آماده می کنیم تا روی پای خود بایستند و دست نیاز به سمت کسی دراز نکنند.

رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی اشاره کرد: 2 زبانه بودن در کشور ما یک واقعیت است و باید آن را شناخت و تدبیر کرد، تنها کشور ما با این موضوع سروکار ندارد و بسیاری از کشورهای جهان 2 زبانه هستند و اگر این موضوع مورد توجه مسئولان قرار نگیرد، قطعا مورد توجه دشمن و سواستفاده آنها قرار خواهد گرفت.

در حال تکمیل/

عدالت آموزشی بهترین راه تامین عدالت/ 2 زبانه بودن در کشور ما یک واقعیت است
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 122

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها