بازدید: 93

از ولنگاری فرهنگی در تئاتر تا اقامت دائمی سامیه لک در ایران+عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1237394
بیست و هشتمین روز از فروردین ماه 97 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به ولنگاری فرهنگی در تئاتر ایران و اقامت دائمی سامیه لک در ایران اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، بیست و هشتمین روز از فروردین ماه 97 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به ولنگاری فرهنگی در تئاتر  و اقامت دائمی سامیه لک در ایران اشاره کرد.

تصاویر جدید فیلم ایکس مِن منتشر شد/حضور دوباره انسان‌های عجیب+عکس/////////////////سه شنبه
تصاویر جدید فیلم ایکس مِن منتشر شد/حضور دوباره انسان های عجیب

جدیدترین تصاویر از حضور "مایکل فاسنبندر" در فیلم سینمایی "تاریکی ققنوس" از سری فیلم های مردان ایکس در نقش "مگنیتو" منتشر شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدیدترین تصاویر از حضور "مایکل فاسنبندر" در فیلم سینمایی "تاریکی ققنوس" از سری فیلم های مردان ایکس در نقش "مگنیتو" منتشر شد.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

کمدی سطحی و مبتذل این روزهای سینما/دختر عمو پسر عمو فیلمی که نباید دید+عکس///////////////////سه شنبه
شکست کمدی سطحی و مبتذل این روزهای سینما/دختر عمو پسر عمو فیلمی که نباید دید

دختر عمو پسر عمو از دسته آثار سینمای ایران است که حتی نمی توان منتقدانه به آن نگاه کرد. فیلم بیشتر شبیه ادا و اطوار باقی مانده و فیلمنامه حتی در سطحی ترین حالت در آن دیده نمی شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "پسر عمو، دختر عمو" به کارگردانی "روح انگیز شمس" پس از پانزده هفته حضور در چرخه اکران به فروش بسیار اندک 1,552,612,000 دست یافته و با این فروش در رتبه های پایینی جدول فروش سینمای ایران قرار دارد.

برای مشاهده ادامه این یادداشت اینجا کلیک کنید. 

احسان علیخانی وسواس زیادی برای سوژه‌های ماه عسل دارد/ماه عسل امسال با حساسیت بیشتری ساخته می‌شود////////////////////سه شنبه
تلاش گروه سوژه یابی ماه عسل97 برای برنامه ای مردمی/احسان علیخانی بر تمامی سوژه ها شخصا ورود می کند

سرپرست تیم سوژه یابی ماه عسل گفت: احسان علیخانی مستقیماً تمام اتفاقات را با دقت بررسی می کند و با وسواس بسیار در انتخاب سوژه نظارت می کند. وی در تمامی جلسات سال گذشته در خصوص سوژه ها حضور یافته است. علیخانی صاحب برنامه است و در تمامی این سوژه ها دقت فراوانی می کند.

محمد پیوندی سرپرست تیم سوژه یابی ماه عسل در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص برنامه ریزی ها گروه برای ماه رمضان امسال گفت: ماه عسل برای گروه سازنده از همان عید فطر سال گذشته آغاز می شود. به عنوان مثال شروع برنامه امسال دقیقاً از همان لحظه عید فطر سال پیش آغاز شروع شد.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا مصاحبه کنید. 

جشن پایان فیلمبرداری آنام
پایان تصویربرداری سریال آنام با حضور اصحاب رسانه/مهین ترابی: عوامل آنام زحمات زیادی کشیدند

بازیگر سریال آنام گفت: گروه خوبی داشتیم و از همه عوامل تشکر می کنم که در این مدت زحمات زیادی کشیدند تا این سریال به نتیجه برسد . از جواد افشار و اسماعیل عفیفه نیز کمال تشکر را دارم.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جشن پایان فیلمبرداری سریال آنام دوشنبه 27 فروردین ماه سال 1397 در بیمارستان عرفان نیایش برگزار شد.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

حمید هیراد
حمید هیراد روی صحنه می رود/ طنین شوخیه مگه در سالن میلاد نمایشگاه

کنسرت حمید هیراد روز سه شنبه ۲۸ فروردین در دو نوبت ۲۰:۰۰ و ۲۲:۴۵ و روز چهارشنبه ۲۹ فروردین در دو نوبت ۲۰:۱۰ و ۲۲:۴۵ در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ و سنتی در جدیدترین کنسرت خود در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه می رود.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

سامیه لک
دلیل فاصله ام از بازیگری، زندگی در خارج از کشور بود/آمده ام که برای همیشه در ایران بمانم

بازیگر سریال آنام گفت: من به دلیل مَشغله کاری چند سالی در ایران نبودم و پس از اتمام کار به ایران بازگشته ام که این موضوع دلیل غیبت و دوری ام از بازیگری بوده است.

سامیه لک بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره دوری خود از عرصه بازیگری گفت: من به دلیل مَشغله کاری چند سالی در ایران نبودم و پس از اتمام کار به ایران بازگشته ام که این موضوع دلیل غیبت و دوری ام از بازیگری بوده است.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

صدرنشینی دوباره راک در باکس آفیس هالیوود/ادامه موفقیت‌های فیلم ترسناک در سینماهای جهان+عکس///////////////////سه شنبه
صدرنشینی دوباره راک در باکس آفیس هالیوود/ادامه موفقیت های فیلم ترسناک در سینماهای جهان

جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با صدرنشینی فیلم سینمایی "داد و بیداد" با بازی "دواین جانسون" ملقب به راک در سینماهای امریکا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با صدرنشینی فیلم سینمایی "داد و بیداد" با بازی "دواین جانسون" ملقب به راک در سینماهای امریکا منتشر شد.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

فساد اخلاقی و ولنگاری در تئاتر ایران بسیار زیاد است/هیچ چیز جلوی بی بند باری در تئاتر را نمی‌گیرد مگر تعهد/فساد در تئاتر از دانشگاه‌ها سرچشمه می‌گیرد/تئاتر ارث پدر من نیست که بگویم چه کسی باشد و چه کسی نه/////////////////////سه شنبه
تئاتر ایران به شدت دچار ولنگاری فرهنگی شده است/با حضور سینماگران در تئاتر کاملا موافقم

کارگردان نمایش "افرا" گفت: اگر بخواهم در خصوص تئاتر به طور مجزا صحبت کنم باید بگویم که تئاتر درگیر فساد اخلاقی است. بیش از آنکه بتوان این اتفاق را فساد نامید باید گفت تئاترمان به شدت دچار ولنگاری و بی بند و باری شده است.
شایان افکاری نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، در خصوص دلیل اجرای بیش از حد آثار نمایشی خارجی در تئاتر ایران گفت: مسائل و دلایل مهمی در استقبال بیش از حد کارگردانان از متون نمایشی خارجی وجود دارد که از نظر من مهم ترین آن توجیح اقتصادی است.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

حامی
برگزاری کنسرت حمید حامی درشمال/طنین قطعه سام و نرگس در سالن نامجو

کنسرت حمید حامی روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه ساعت 21:00 در سالن آمفی تئاتر شهرستان رشت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، حمید حامی خواننده موسیقی پاپ تازه ترین کنسرت خود را در رشت برگزار می کند.حامی در این کنسرت قطعات منتشر شده قدیم و جدید خود را برای مخاطبان اجرا خواهد کرد.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

 کارگاه 48
فضای انقلاب اسلامی گنجینه ای عظیم و دراماتیک برای آثار نمایشی

کارگردان کارگاه 48 گفت: در ابتدای سال با تلویزیون درباره کارگاه 48 به گفت و گو نشستیم و نسبت به این پروژه خوش بین بودند. تهیه کننده این پروژه در مرحله انتخاب است و بنا بر وظیفه و سفارشی که می دهند جلو می رویم.

رسول صانعی نویسنده و کارگردان "کارگاه 48" در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: "کارگاه 48" بارها در مرحله پیش تولید قرار گرفته، اما به این دلیل اینکه این اثر یکی از حساس ترین افتخارات تاریخ دفاع مقدس است و به دلیل درگذشت حمید آخوندی در سال گذشته در مقام تهیه کننده برای انتخاب تهیه کننده جدید تصمیم گیری با تامل پیش می رود.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

 

 

 


از ولنگاری فرهنگی در تئاتر تا اقامت دائمی سامیه لک در ایران+عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

آمادگی بالای دروازه‌بان‌ها/ خبرنگار چینی از تمرین تیم ملی گزارش تهیه کرد

آمادگی بالای دروازه‌بان‌ها/ خبرنگار چینی از تمرین تیم ملی گزارش تهیه کرد

گزارش تصویری تقابل کره جنوبی و بحرین

گزارش تصویری تقابل کره جنوبی و بحرین

کره جنوبی صفر - بحرین صفر /گزارش لحظه به لحظه

کره جنوبی صفر - بحرین صفر /گزارش لحظه به لحظه

انتقاد از عدم توجه قوه قضاییه به گزارشی درباره قانون تسهیل ازدواج

انتقاد از عدم توجه قوه قضاییه به گزارشی درباره قانون تسهیل ازدواج

گزارشِ تلخ سازمان برنامه و بودجه

گزارشِ تلخ سازمان برنامه و بودجه

گزارش عضو هیئت رئیسه مجلس درباره نقاط ضعف و قوت لایحه بودجه ۹۸

گزارش عضو هیئت رئیسه مجلس درباره نقاط ضعف و قوت لایحه بودجه ۹۸

گزارش تصویری از بازی ژاپن و عربستان

گزارش تصویری از بازی ژاپن و عربستان

گزارش تصویری از عزاداری شب آخر دهه فاطمیه مسجد سیدالشهدا (ع)

گزارش تصویری از عزاداری شب آخر دهه فاطمیه مسجد سیدالشهدا (ع)