بازدید: 147

آخرین اخبار از فیلم جدید پوران درخشنده/آهنگ جدید گروه پالت در راه است+عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236813
فرهنگ و هنر در بیست و هفتمین روز از فروردین ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به آخرین اخبار از جدیدترین فیلم "پوران درخشنده" با نام "هیس پسرها گریه نمی کنند" اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فرهنگ و هنر در بیست و هفتمین روز از فروردین ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به آخرین اخبار از جدیدترین فیلم "پوران درخشنده" با نام "هیس پسرها گریه نمی کنند" اشاره کرد.

امید نعمتی خواننده جوان کشور از انتشار قطعه جدید خود خبر داد. وی به زودی دوره جدید کنسرت هایش را با گروه پالت آغاز خواهد کرد.همچنین برنامه محبوب رادیو هفت بعد از وقفه ای طولانی بار دیگر راهی تلویزیون می شود.

هیس پسرها گریه نمی کنند را به فجر امسال می رسانم/نسل جوان به حال خود رها شده است/////////////////دوشنبه

هیس پسرها گریه نمی کنند را به فجر امسال می رسانم/نسل جوان به حال خود رها شده است

"پوران درخشنده" نویسنده و کارگردان سینمای ایران در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه سینما گفت: در حال حاضر پروژه سینمایی خاصی را در حال تولید ندارم و تمام تمرکز خود را در بخش آموزش قرار داده ام.

وی در همین راستا ادامه داد: از نظر من اهمیت دادن به نسل جوان و آموزش و معرفی آنها به عرصه سینما وظیفه ای است که هر کارگردانی باید آن را به درستی انجام دهد و به همین خاطر می خواهم از تابستان امسال در بخش آموزش سینما فعالیت داشته باشم.

کارگردان فیلم "زیر سقف دودی" با تاکید بر وجود پتانسیل بالا در نسل جوان بازیگری اضافه کرد: نسل جوان ما کمی به حال خود رها شده است. من سعی دارم تا با آموزش نسل جوان آنها را وارد سینمای حرفه ای نمایم. کاری می کنم تا با حمایت من بتوانند استعدادهای خود در سینما را بروز دهند.

برای مشاهده ادامه این گفت وگو اینجا کلیک کنید.

امید نعمتی

قطعه جدید گروه پالت شنبه منتشر می شود/ انتشار آلبوم متفاوت با سورپرایز های متعدد

امید نعمتی خواننده موسیقی پاپ در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره فعالیت هایش گفت: در حال فعالیت روی ساخت قطعات آلبوم گروه پالت هستیم و روز شنبه نیز یک تک قطعه از ما منتشر خواهد شد. البته اسم این تک قطعه هنوز انتخاب نشده است. کاوه صالحی گیتاریست گروه پالت شعر این قطعه را سروده و ساخت آهنگ نیز بر عهده خودش بوده است.

وی در همین راستا افزود: این روزها در استودیو قطعات آلبوم جدید گروه پالت را ضبط می کنیم. با تامل و به صورت تمرکز قطعه به قطعه جلو می رویم. با وسواسی که روی این آلبوم داریم فکر می کنم ضبط این اثر به سرعت انجام نمی شود و 6 ماه زمان صرف اتمام آن خواهد شد.

این خواننده درباره جزئیات آلبوم جدید گروه پالت اظهار کرد: تعداد قطعات این آلبوم 10 عدد اما اسم آن ها هنوز مشخص نشده است. شعر برخی از این قطعات را من سروده ام و برخی دیگر اثر کاوه صالحی است. به طور قطع این آلبوم در تنظیم نسبت به آلبوم های قبلی پالت متفاوت است. تجربه هایی مثل کوارتت زهی آورده ایم و در آهنگ آخر از آن استفاده می کنیم. علاوه بر آن صداهای الکترونیک که تا حدی شبیه کارهای خودمان باشد استفاده کرده ایم. همچنین احتمالاً از چند موزیسین و خواننده برای همکاری در این آلبوم دعوت کنیم و سورپرایزهای این چنینی خواهیم داشت.

برای مشاهده ادامه این گفت وگو اینجا کلیک کنید.

بازیگر فیلم غلاف تمام فلزی به خاطر سینه پهلو درگذشت+عکس

بازیگر فیلم غلاف تمام فلزی به خاطر سینه پهلو درگذشت+عکس

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، "آر لی ارمی" بازیگر مطرح سینمای هالیوود صبح امروز بر اثر بیماری "پنومونی" و عوارض سینه پهلو در سن ۷۴ سالگی چشم از جهان فرو بست.

ارمی بیشتر در ذهن ایرانیان به خاطر بازی بی نظیرش در فیلم "غلاف تمام فلزی" ساخته استنلی کوبریک شناخته می شود. وی در طول عمر حرفه ای خود در ۱۲۴ فیلم به ایفای نقش پرداخت.
 
وی برای بازی در فیلم غلاف تمام فلزی تا دریافت جایزه گلدن گلوب پیش رفت و برای این اثر نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سینمای هالیوود شد.
 
برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

منصور ضابطیان

فصل جدید رادیو هفت از اردیبهشت ماه روی آنتن می رود/دکور تغییر می کند اما فرم اصلی برنامه نه

منصور ضابطیان مجری تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره هنر امروز و حفظ آن گفت: ما همواره از بزرگان و هنرمندان پیشکسوت قدردانی و تجلیل کرده ایم و این که فکر کنیم که دینی به آنان ادا نشده است درست نیست.

وی در همین راستا افزود: حداقل درباره هنرمندانی چون علی نصیریان، محمدعلی کشاورز، عزت الله انتظامی، داوود رشیدی و جمشید مشایخی دین جامعه هنری به آنان ادا شده است. گرچه جایگاه این عزیزان بسیار بزرگ است اما جامعه هم تا جایی که از دستش بر آمده قدردانی را از آنان انجام داده است.

مجری "رادیو هفت" درباره دلایل قدردانی از این پیشکسوتان اظهار کرد: بخش عمده ای از تجلیل ها نسبت به بزرگان هنر به دلیل رفتار این هنرمندان است. قدرشناسی فقط به معنای این نیست که برایشان مراسم بگیریم بلکه همین که هر کدام از این عزیزان اعم از کسانی که در قید حیات هستند و هم آنان که از دنیا رفته اند هر وقت وارد جامعه می شدند مردم آنچنان رفتار خوبی با آنان داشتند که قدر و منزلتشان را می دانستند بنابراین اگر یکسره بگوییم که قدر هنرمندانمان را نمی دانیم و احترام نگذاشته ایم بی انصافی است چراکه مردم همیشه آن ها را دوست داشته اند و به یادشان بوده اند.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

پیر شدیم و کسی به ما نقش نمی دهد/مسئولین فرهنگی به تولیدات داخلی اهمیت بدهند///////////////////ارسال نشود

گلایه بازیگر سریال امام علی(ع) از بی توجهی به تولیدات فرهنگی داخلی/در سال حمایت از کالای ایرانی مسئولین بیشتر دقت کنند

کریم اکبری مبارکه بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در نقش "ابن مجلم" در سریال "امام علی (ع)" ماندگار شد در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال "خانه خورشید" به کارگردانی "علی غفاری" هستم. فیلمبرداری این اثر همچنان ادامه دارد و من یکی از نقش های اصلی را بر عهده دارم. 

وی درباره کم کاری خود در عرصه سینما تاکید کرد: آخرین بار در فیلم سینمایی "عطر تلخ" به کارگردانی "علی ابراهیمی" به ایفای نقش پرداختم، به طور کلی در سینما کمتر بازی می کنم چون پیشنهادات بسیار کمی دارم. این روزها تمام پیشنهادات سینمایی برای جوانان است و برای ما که پیر شده ایم نقشی وجود ندارد.

بازیگر سریال "امام علی (ع)" درباره وضعیت فعلی تئاتر در ایران تاکید کرد: متاسفانه تعداد سالن تئاتر در ایران بسیار اندک است و وقتی ما تا این حد در رشته های مختلف تئاتر فارغ التحصیل داریم باید به همان میزان افزایش سالن داشته باشیم. وزارت ارشاد و مرکز هنرهای نمایشی در این زمینه بسیار عقب افتاده اند.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/


آخرین اخبار از فیلم جدید پوران درخشنده/آهنگ جدید گروه پالت در راه است+عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان