بازدید: 493

با آب میوه گیری، اسموتی های خوشمزه بسازید

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1212151
برای تهیه آبمیوه شما به یک ابمیوه گیری نیاز دارید که دارای تیغه های تیز و سرعت بالا باشد. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا باعث می‌شود تا ویتامین های آب میوه به خوبی حفظ شود.

با آب میوه گیری، اسموتی های خوشمزه بسازید

برای تهیه آبمیوه شما به یک ابمیوه گیری نیاز دارید که دارای تیغه های تیز و سرعت بالا باشد. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا باعث می شود تا ویتامین های آب میوه به خوبی حفظ شود، گرفتن آب میوه و گیاه سبز بسیار عالی ست زیرا بدن ما به آنزیم های ضروری که در گیاهان سبز موجود است، نیاز دارد. برخی از گیاهان سبز رنگ، دیر هضم هستند و این باعث می شود که گرفتن آب آنها علاوه بر اینکه ویتامین های لازم را به بدن می رساند به راحتی هضم هم شود. بهترین آبمیوه گیری ها را می توانید از فروشگاه اینترنتی زنبیل بخرید و با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به صورت فوری تحویل بگیرید اما علاوه برآن با این آبمیوه گیری های خوب و چندکاره می توانید یک نوشیدنی خوشمزه و سالم به نام اسموتی هم بسازید.

اسموتی یک نوشیدنی مغذی و مناسب است که می تواند جایگزینی مناسب برای یک میان وعده باشد. شما می توانید با استفاده از کم ترین مواد، یک اسموتی خوشمزه، سالم، پر انرژی و کامل را تهیه و به عنوان نوشیدنی یا دسر نوش جان نمایید. مهم ترین مواد تشکیل دهنده اسموتی ها را معمولاً میوه ها یا برخی سبزیجات تشکیل می دهند. با کمی بستنی، آب میوه و خود میوه و یک آبمیوه گیری کامل مانند آب میوه گیری فیلیپس آبمیوه ها را به خصوص برای کودکان خوشمزه و مغذی تر هم بکنید.

با آب میوه گیری، اسموتی های خوشمزه بسازید

یک اسموتی پر انرژی که در عین حال رژیمی هم باشد، می تواند حتی بر روی گیاهانی همچون کرفس و چغندر هم متمرکز شود. همچنین سیب نیز تقریباً می تواند یکی از مکمل های ترکیبی مفید در همه نوع اسموتی باشد. می توانید ترکیب میوه های مختلف را با شیر آزمایش کنید و ذائقه خود را با آنها بسنجید. قیمت آبمیوه گیری فیلیپس را در زنبیل ببینید و با فروشگاه های دیگر مقایسه کنید.

پیشنهاد می شود که اگر تصمیم دارید که به صورت دائمی اسموتی درست کنید و آن را در رژیم غذایی خود بطور جدی قرار دهید؛ یک دستگاه آب میوه گیری با سرعت بسیار بالا تهیه کنید. با آب میوه گیری های با سرعت پایین زمان بیشتری صرف ترکیب و خرد کردن مواد می شود و این موضوع فقط بحث سرعت و زمان نیست بلکه نتیجه کاملاً متفاوت است. در واقع اجزای میوه به خوبی از هم باز نمی شود و نتیجه شبیه اسموتی های عالی که با دستگاه با سرعت بالا به دست می آید، نمی شود. سرعت پایین اکسیژن بیشتری را وارد اسموتی می کند که این درصد اکسیده شدن را بالا می برد که این یعنی مواد مغذی و مفید کمتری را به بدنتان می رسانید. براون یکی از بهترین دستگاه هایی است که در کنار پارس خزر، پاناسونیک و فیلیپس می تواند نتیجه خوبی به شما بدهد، قیمت آبمیوه گیری براون مناسب به حساب می آید و همواره می توانید بهترین قیمت را از زنبیل بخواهید.

زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

برای آگاهی از آخرین اخبار فروشگاه اینترنتی زنبیل به اینستاگرام زنبیل و تلگرام زنبیل بپیوندید!


با آب میوه گیری، اسموتی های خوشمزه بسازید
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها