بازدید: 32

پیش‌بینی خیزش گرد و خاک در خوزستان

منبع : تابناک کد خبر: 1209520

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره پیش بینی خیزش گرد و خاک در خوزستان از ورود سامانه بارشی به کشور از روز جمعه (۲۵ اسفندماه) خبر داد.

به گزارش ایسنا، احد وظیفه افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها با گذر امواج کم دامنه تراز میانی امروز (۲۳ اسفندماه) بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در برخی نقاط استان های خراسان رضوی، ارتفاعات خراسان شمالی، نواحی مرکزی کرمان، شرق سیستان و بلوچستان، ارتفاعات استان های گیلان، آذربایجان شرقی، لرستان وشرق کرمانشاه به ویژه در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.

به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، خلیج فارس امروز (۲۳ اسفندماه) مواج است.

وی در ادامه گفت: فردا (۲۴ اسفندماه) این وضعیت در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، قزوین، گیلان، شرق مازندران، ارتفاعات غربی تهران، ارتفاعات سمنان، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات استان های کرمانشاه، لرستان و مرکزی قابل پیش بینی است.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه از روز جمعه (۲۵ اسفندماه) سامانه بارشی از مرزهای غربی وارد کشور می شوند، تصریح کرد: این سامانه سبب رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، نواحی مرکزی، سواحل شمالی، و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرزی غربی و مرکزی می شود که بارش در ارتفاعات البرز به صورت برف خواهد بود.

به گفته وظیفه در این روز در استان خوزستان پدیده گرد وخاک پیش بینی می شود.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار کرد: فردا (۲۴ اسفندماه) آسمان کمی ابری همراه با وزش باد در بعد ازظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش بینی می شود. بیشترین و کمترین دما دراین روز ۲۱ و ۸ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین روز جمعه (۲۵ اسفندماه) آسمان پایتخت به تدریج ابری در بعد ازظهرهمراه با رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود که بیشینه و کمینه دمای این روز ۱۹ و ۱۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.


پیش‌بینی خیزش گرد و خاک در خوزستان
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان