بازدید: 44

سرعت اینترنت با فیبرنوری به یک گیگابیت می رسد

منبع : صدا و سیما کد خبر: 119929
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران :متقاضیان برای فیبرنوری می توانند در سایت مخابرات ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، داوود زارعیان با بیان اینکه شرکت مخابرات حدود چهار میلیون و 600 هزار مشترک دارد، افزود: فیبر نوری بستر انتقالی است که در آن امکان انتقال دیتای پرسرعت بالا از گیگابیت وجود دارد یعنی اگر تاکنون اینترنت نهایتا 80 مگابیت بر ثانیه سرعت داشت، با فیبر نوری این امکان وجود دارد که سرعت تا هزار مگابیت یا یک گیگابیت بر ثانیه به مشتری تحویل داده شود.
وی گفت: در حال حاضر فیبر نوری در قالب بسته‌های با سرعت بالا، متناسب با نیاز مشترکان و حجم مشخص در پورتال شرکت مخابرات ایران موجود است. مشترکان می‌توانند با مراجعه به پورتال شماره تلفن خود را وارد کنند، اگر برای آنها بسترسازی شده بود اقدام به ثبت ‌نام کنند و بلافاصله دریافت سرویس برای آنها شروع می‌شود.
زارعیان درباره نحوه ارائه سرویس به مشترکانی که فیبر نوری برای آنها ارائه نشده است افزود: مشترکانی که سرویس فیبر نوری را دریافت نکرده‌اند می‌توانند به پرتال مراجعه و با وارد کردن شماره تلفن درخواست خود را ثبت کنند و در نوبت قرار بگیرند.
وی افزود: این درخواست رایگان بوده و نیازی به مراجعه حضوری به مخابرات نیست. 
زارعیان اضافه کرد:اولویت با مشترکانی است که نیاز بیشتری به اینترنت پرسرعت دارند از جمله دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و تجاری و این افراد در اولویت هستند. پس از آن به سمت منازل مسکونی می‌رویم.

سرعت اینترنت با فیبرنوری به یک گیگابیت می رسد
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 284

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها