بازدید: 36

پیشبرد گفتمان عدالت توسط جوانان مؤمن و انقلابی/ وقتی وزیر خارجه فرانسه به در بسته خورد

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1189466
صدوبیست‌وچهارمین شماره از نشریه خط حزب‌الله با مطلبی با عنوان «وقتی وزیر خارجه فرانسه، به در بسته خورد» منتشر شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، صدوبیست وچهارمین شماره از نشریه خط حزب الله با مطلبی با عنوان «وقتی وزیر خارجه فرانسه، به در بسته خورد» منتشر شد.

در بخشی از متن چنین می خوانیم: «اشتباه بزرگ بعضی از ماها در چالش اقتصادی بزرگی که امروز کشور دچار آن است -که ما امروز دچار چالش اقتصادی هستیم- این بود که در زمینه ی اقتصادی اظهار ضعف شد؛ دشمن دید که اینجا جایی است که می شود فشار آورد، [لذا] فشار را زیاد کردند؛ [طوری که] از یک نفر در مصاحبه بپرسند که این رزمایشی که شما دارید فلان جا می کنید و درعین حال با ایرانی ها مذاکره می کنید، [یک وقت] ایرانی ها از این رزمایش ناراحت نشوند که به این مذاکرات اقتصادی ضربه بخورد، او رویش بشود و خجالت نکشد از اینکه بگوید «نه آقا، اینها تأثیری ندارد؛ ایرانی ها این قدر احتیاج به این مذاکرات دارند که امثال این رزمایش ضرری به مذاکره ی اقتصادی ما نمی زند»! این اظهار ضعف در مقابل دشمن نباید بشود.»(1395/12/16)

 سخن هفته این شماره نیز با عنوان «سربازان عدالت» که به چگونگی پیشبرد گفتمان عدالت توسط جوانان مؤمن و انقلابی در جامعه می پردازد.

خط حزب الله در این شماره با خبر ویژه ای از دیدار چندی پیش رهبر انقلاب با خانواده ی شهدای مرزبان نیروی انتظامی همراه است که در این دیدار رهبر انقلاب به جایگاه والای شهدای نیروی انتظامی اشاره کرده و فرمودند: مقام شهید، غیرقابل تصور و خیلی بالاست، لکن مسئولیت ها و وظایفی که در راه آن وظایف، این شهید به شهادت رسیده مختلف است، بعضی هایش مهم تر از بعضی دیگر است. این راهی که بچه های شما در آن راه به شهادت رسیدند جزو آن راه های بسیار مهم است.
 
آیا آرمانگرایی با دیدن مصلحت ها در تعارض است؟، حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم، زمین خواران باید مورد تعقیب قضایی قرار بگیرند، بعضی ها یک روزی درست حرکت می کردند اما...، مبادا روحانیون پول دارها را به فقرا ترجیح بدهند، قاعده 14 سکه مهریه، هراس غرب از نظم منطقه ای ایران، ولایت یعنی ارتباط مستحکم و نیرومند با قلب امت، کار نیک را به زبان نیاور! و... عناوین بخش های دیگر نشریه خط حزب الله است که مخاطبین گرامی می توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.
 
صدوبیست وسومین شماره ی خط حزب الله به شهدای نیروی انتظامی مخصوصا شهدای اخیر آشوب های تهران، شهیدان رضا امامی، محمد علی بایرامی، رضا مرادی علمدار تقدیم شده است.
 
نسخه ی PDF نشریه در سه نسخه ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب الله می توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت های مذهبی و پایگاه های بسیج توزیع کنند.
 
همچنین برای دسترسی به آرشیو نشریه می توانید به اینجا مراجعه کنید.

انتهای پیام/
 


پیشبرد گفتمان عدالت توسط جوانان مؤمن و انقلابی/ وقتی وزیر خارجه فرانسه به در بسته خورد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها