بازدید: 649

نجومی‌بگیران در دانشگاه آزاد جولان می‌دادند/ دانشجویان چشم به راه حقوق از دست رفته

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1185071
برخی رسانه‌ها خبر از دریافت حقوق‌های نجومی ۱۸ تا ۳۸ میلیون تومانی توسط مدیران سابق دانشگاه آزاد می‌دهند.
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ "مدیران سابق دانشگاه آزاد حقوق های نجومی می گرفتند" این خبری است که امروز در برخی رسانه ها منتشر شده است؛ این رسانه ها مدعی هستند برخی از مدیران سابق دانشگاه آزاد از رئیس تا معاونان برنامه ریزی، سرپرستی، فرهنگی، اداری و مالی، آموزشی و غیره دانشگاه آزاد ماهیانه بین ۱۸ تا ۳۸ میلیون تومان حقوق دریافت می کردند.
 
حقوق هایی نجومی این بار در دانشگاه آزاد

امروز در حالی اخباری در خصوص دریافت حقوق های نجومی توسط مدیران سابق دانشگاه آزاد منتشر می شود که از زمان تاسیس تا اکنون شهریه دانشجویان مهمترین منبع تامین مالی دانشگاه آزاد بوده و عملا پرداخت های بالای دانشجویان در زمان انتخاب واحد یا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان است که موجب حیات مجموعه عظیم دانشگاه آزاد در سراسر کشور شده است؛ پرداخت هایی که براساس اخبار منتشر شده به نظر می رسد نظارت درستی هم درباره آن وجود نداشته است.

بیشتر بخوانید: حقوق بگیران نجومی در دانشگاه آزاد چه می کردند؟+ جزییات و سند 

برای بررسی بیشتر کم و کیف ماجرای حقوق های نجومی در دانشگاه آزاد با یک منبع آگاه در این دانشگاه گفت و گو کردیم، این منبع آگاه در گفت وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه مشکل حقوق های نجومی از قبل در دانشگاه آزاد وجود داشته است اظهار کرد: اکنون مسئولین و سیستم های نظارتی دانشگاه آزاد در حال حسابرسی دریافتی های این افراد هستند.

وی با تاکید براینکه هیچ کدام از افراد معرفی شده اکنون در دانشگاه آزاد سمت مدیریتی ندارند اظهار کرد: بررسی های لازم در خصوص حقوق و مسائل مالی این افراد از طرف دانشگاه در حال انجام است.

این منبع آگاه با تاکید براینکه قرار است پیگیری های لازم تا حصول نتیجه انجام شود اظهار کرد: پس از حصول نتیجه سیستم های نظارتی تصمیم خواهند گرفت که براساس احکامی چگونه این اموال به دانشگاه بازگردانده شود.

اکنون به نظر می رسد این وظیفه برعهده مسئولین دانشگاه آزاد وجود دارد تا به مساله پرداخت های غیرعادلانه ای از شهریه دانشجویان در این دانشگاه رسیدگی کرده و همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند با نجومی بگیران قاطعانه برخورد کنند.

انتهای پیام/


نجومی‌بگیران در دانشگاه آزاد جولان می‌دادند/ دانشجویان چشم به راه حقوق از دست رفته
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها