بازدید: 36

بسیج اساتید دانشگاه آزاد از اصلاحات اداری، نوسازی علمی و فرهنگی این دانشگاه حمایت کرد

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1170402
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای از اصلاحات اداری، نوسازی علمی و فرهنگی این دانشگاه حمایت کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بسیج اساتید دانشگاه آزاد طی بیانیه ای اعلام کرد: برخی مدرسین معدود، سیاست زده و میهمان که از چندین جای دیگر غیر از دانشگاه محل عضویت استخدامی خود حقوق و مزایا دریافت می کرده اند تلاش کرده تا با فرافکنی و غوغا سالاری مانع تحولات اداری و عدالت آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی شوند؛ و کماکان بر برخورداری خود از رانت های آموزشی و مالی اصرار می ورزند که با توجه به وحدتی که در بین نخبگان، تشکل ها و مسئوولین این دانشگاه وجود دارد حرکت اصلاحی و مبارک گفته شده با سرعت ادامه پیدا خواهد کرد و به خصوص به دلگرمی اعضای جوان هیئت علمی و دلسوزان پیش کسوت حوزه علم و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی منجر می شود. 

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

« مقدرات این مملکت دست این دانشگاهی هاست، از دانشگاه است که باید سرنوشت یک ملت تعیین شود، دانشگاهیان باید جدیت کنند که روی خودشان را از غرب و شرق برگردانند، اگر دانشگاه را ما سست بگیریم و از دست برود، همه چیزمان از دستمان رفته است. دانشگاه است که امور کشور را اداره می کند و دانشگاه است که نسل های آینده و حاضر را تربیت می کند. اگر چنانچه دانشگاه در اختیار چپاولگرهای شرق و غرب باشد، کشور در اختیار آنهاست. (امام خمینی ره)

دانشگاه آزاد اسلامی مولود مبارک انقلاب اسلامی است که سهم عظیمی را در رشد علمی کشور از بدو تاسیس تاکنون داشته است. این مجموعه علمی که از سرمایه های متخصص متعهد انقلابی فراوانی در بین اساتید، کارکنان و دانشجویان برخوردار است تا جایی پیش رفته که نام پرآوازه ایران اسلامی مقتدر را در جهان به عنوان صاحب بزرگترین دانشگاه به اهتزاز درآورده است.

این دانشگاه که بنا بود از بدو تاسیس، با فرمان امام راحل در کنار تولید و ترویج علم، دانشگاهی آزاد از هرگونه تفکر نه غربی و نه شرقی، غیر حزبی و دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی با محوریت اخلاق، تدین و انسان سازی باشد اکنون بعد از گذشت بیش از سه دهه فعالیت در مسیر همسوتری نسبت به مردم و انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

اینک که مسئولان دانشگاه با انتصاب مدیران انقلابی، مردمگرا ، پاکدست و با سطح بالای علمی و با انجام اصلاحات اداری، تحول و نوسازی علمی، فرهنگی و.. در صدد هستند تا این دانشگاه را به زینت ایرانیان و نظام اسلامی در عرصه فرهنگ، علم، فناوری و... مبدل کنند ( که ان شاء اللهو به فضل پروردگار متعال این مهم که از دغدغه های همه نخبگان و ملت بزرگوار ایران نیز هست تحقق پیدا خواهد کرد) ؛ برخی مدرسین معدود، سیاست زده و میهمان که از چندین جای دیگر غیر از دانشگاه محل عضویت استخدامی خود حقوق و مزایا دریافت می کرده اند تلاش کرده تا با فرافکنی و غوغا سالاری مانع تحولات اداری و عدالت آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی شوند؛ و کماکان بر برخورداری خود از رانت های آموزشی و مالی اصرار می ورزند که با توجه به وحدتی که در بین نخبگان، تشکل ها و مسئوولین این دانشگاه وجود دارد حرکت اصلاحی و مبارک گفته شده با سرعت ادامه پیدا خواهد کرد و به خصوص به دلگرمی اعضای جوان هیئت علمی و دلسوزان پیش کسوت حوزه علم و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی منجر می شود.

ما اساتید بسیجی ضمن حمایت از تحول انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی که یقینا برکات و ثمرات بی شماری از جمله تربیت دانشجوی در تراز انقلاب اسلامی، جذب اساتید جوان، مومن و انقلابی، حمایت از فعالیت های فرهنگی نیروهای مومن و انقلابی و ...خواهد داشت اعلام می داریم برای حل مسائل و مشکالاتی که در تحول انقلابی پیش روی مسئولان متدین، بصیر و انقلابی دانشگاه قرار دارد از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و ان شاء الله با تمام توان جهت تحقق نوسازی علمی و اصلاحات اداری در دانشگاه آزاد اسلامی ایستاده ایم.»

انتهای پیام/


بسیج اساتید دانشگاه آزاد از اصلاحات اداری، نوسازی علمی و فرهنگی این دانشگاه حمایت کرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

پیکان ۰ - ۱ سپاهان اصفهان/ گزارش لحظه به لحظه

پیکان ۰ - ۱ سپاهان اصفهان/ گزارش لحظه به لحظه

گزارش پزشکی ترامپ: رئیس‌جمهور آمریکا وارد مرحله چاقی شده است

گزارش پزشکی ترامپ: رئیس‌جمهور آمریکا وارد مرحله چاقی شده است

گزارشگر صدا و سیم خبرنگار برتر دومین جشنواره ملی جهادگران شد

گزارشگر صدا و سیم خبرنگار برتر دومین جشنواره ملی جهادگران شد

قرائت گزارش کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ در صحن علنی

قرائت گزارش کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ در صحن علنی

جلسه علنی ۲۷ بهمن آغاز شد/ بررسی گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه سال ۹۸

جلسه علنی ۲۷ بهمن آغاز شد/ بررسی گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه سال ۹۸

گزارش روزنامه اطلاعات از نمایش ضد‌ایرانی «ورشو»

گزارش روزنامه اطلاعات از نمایش ضد‌ایرانی «ورشو»