بازدید: 105

پیش بینی هنرمندان از نتیجه دربی 86

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1166582
زمان برگزاری دربی پایتخت که می‌شود، بازار کری‌خوانی‌ نه فقط در میان مردم که بین هنرمندان هم داغ می‌شود.

پیش بینی هنرمندان از نتیجه دربی 86به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بالاخره انتظارها برای شهرآورد حساس پایتخت به سر رسید. عصر امروز از ساعت 15:45 دقیقه، دو تیم پرطرفدار پرسپولیس و استقلال برای 86 مین بار روبروی یکدیگر صف آرایی می کنند. پرسپولیس با کسب پیروزی از این بازی می تواند قهرمانی اش را در لیگ برتر جشن بگیرد؛ البته که حریف سختی در پیش دارد و استقلال این روزها و هفته ها در اوج قرار گرفته و رقبا را یکی پس از دیگری با نتایج خوبی شکست می دهد.

دربی که می رسد بازار کری خوانی نه فقط در میان مردم که بین هنرمندان هم داغ می شود. در همین ارتباط با برخی از هنرمندان و بازیگران کشورمان درباره شهرآورد پایتخت و پیش بینی شان از نتیجه این بازی گفتگو کرده ایم که در ادامه می خوانید؛

 

الهه حصاری: پرسپولیس چه ببرد و چه ببازد؛ قهرمان است

الهه حصاری (بازیگر): هیچ وقت در میان مسابقات، پیش بینی دربی جواب نداده است. به شدت پرسپولیسی هستم و این تیم قهرمان است. ما چه دربی ۸۶ را ببریم و چه ببازیم؛ قهرمان هستیم. اما لذتی که در بُرد دربی وجود دارد، در قهرمانی نیست. امیدوارم دربی را هم ببریم و جشن قهرمانی را با هم بگیریم. امروز، روز تعطیلی من است و برنامه ای برای تماشای دورهمی دربی ندارم . احتمالا تنها در خانه بازی را می بینم.


چرا لیلا بوشهری استقلالی است؟

لیلا بوشهری (بازیگر):  فوتبالی نیستم اما بین این دو تیم استقلال را انتخاب می کنم؛ چون برادرم علیرضا به شدت فوتبالی است و با باخت استقلال رگ غیرتش باد می کند. به نظر من این تیم پیروز میدان خواهد شد.

 

 

در حال تکمیل ...

 

 


پیش بینی هنرمندان از نتیجه دربی 86
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها