بازدید: 27

ترامپ: حین تیراندازی، بدون سلاح هم می‌دویدم داخل مدرسه!

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 1160438
رئیس‌جمهوری آمریکا مدعی شد، برای اینکه مانع تیراندازی مرگبار اخیر یک مهاجم مسلح در دبیرستانی در فلوریدا شود، حاضر بود بدون سلاح هم به داخل مدرسه برود.
به گزارش نامه نیوز به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا دوشنبه در جمع فرمانداران در کاخ سفید گفت: تا زمانی که در آن شرایط قرار بگیرید، نمی‌دانید اما من واقعا باور دارم اگر آنجا بودم حتی اگر سلاح نداشتم به داخل مدرسه می‌دویدم و گمان می‌کنم اکثر حاضران در این اتاق هم همین کار را انجام می‌دادند.

 ترامپ از زمان وقوع تیراندازی در دبیرستان "مارجری استونمن داگلاس" فلوریدا که جان ۱۷ محصل را گرفت، مکررا از نگهبان مسلح این مدرسه که با مهاجم برخورد نکرد، انتقاد می‌کند. او گفت: صادقانه می‌گویم عملکرد آنها منزجرکننده بود.  

با این حال رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه سخنانش به فرمانداران کشورش گفت که اول هفته ناهار را در جمع رهبران انجمن ملی سلاح (NRA) صرف کرده است!

انجمن ملی سلاح، سازمانی غیر انتفاعی آمریکایی برای ترویج مالکیت سلاح‌های گرم و آموزش نحوه استفاده از آن در آمریکاست. این سازمان که نزدیک به ۱۵۰ سال مشغول به فعالیت است، مسئول حمایت از اسلحه گرم بوده و قصد ترویج آن در سراسر آمریکا را دارد. ترامپ به فرمانداران آمریکایی گفت: درباره آن نگران نباشید. آنها طرف ما هستند!

ترامپ: حین تیراندازی، بدون سلاح هم می‌دویدم داخل مدرسه!
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها