بازدید: 58

توزیع کننده کوکائین در شهرک غرب دستگیر شدند/ 100 گرم کوکائین کشف شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1153036
رئیس پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۱۰۰ گرم کوکائین و دستگیری سه تن از توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرک غرب خبر داد.

توزیع کننده کوکائین در شهرک غرب دستگیر شدند/ 100 گرم کوکائین کشف شدبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ "علی کربلائی"  گفت: در پی اطلاع از اینکه فردی با همدستی تعدادی افراد در محدوده سعادت آباد فعالیت گسترده ای در توزیع مواد مخدر دارد، بررسی موضوع و صحت و سقم اطلاعات بدست آمده در دستور کار ماموران این پایگاه قرار گرفت.

وی گفت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد و تحقیقات در خصوص شناسایی مخفیگاه آنان ادامه یافت تا اینکه مشخص شد فرد موصوف با همدستی دو تن دیگر در مخفیگاهشان اقدام به توزیع مواد مخدر می کنند.

سرهنگ کربلائی بیان داشت: پس از پایش های اطلاعاتی، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقب آن دستور دستگیری متهمان و ورود به مخفیگاهشان اخذ شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اعزام دو تیم از ماموران انتظامی به مخفیگاه متهمان توضیح داد: ماموران انتظامی موفق شدند در دو عملیات پلیسی جداگانه، متهم اصلی و دو همدستش را دستگیر و جمعاً در بازرسی از مخفیگاه آنان ۱۰۰ گرم کوکائین کشف کنند.

انتهای پیام/ 


توزیع کننده کوکائین در شهرک غرب دستگیر شدند/ 100 گرم کوکائین کشف شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها