بازدید: 58

قتل بر سر هزینه خرید جوجه‌کباب!

منبع : فرارو کد خبر: 1147774
پسر جوانی که در جریان درگیری با پسر‌دایی‌اش در خانه پدربزرگ، بر سر هزینه خرید جوجه‌کباب مرتکب قتل شده ‌بود، با نقص حکم قصاصش از سوی دیوان عالی کشور بار دیگر پای میز محاکمه می‌رود.

پسر جوانی که در جریان درگیری با پسر دایی اش در خانه پدربزرگ، بر سر هزینه خرید جوجه کباب مرتکب قتل شده بود، با نقص حکم قصاصش از سوی دیوان عالی کشور بار دیگر پای میز محاکمه می رود.

به گزارش شرق، ١٣فروردين سال ٩٥ پسر جواني كه در جريان درگيري در خانه پدربزرگش در لواسان از ناحيه شكم به شدت مجروح شده بود، به بيمارستان منتقل شد. او دچار خون ريزي شديدي شده بود و پزشكان تلاش زيادي براي نجاتش انجام دادند اما سرانجام وي بعد از ظهر همان روز تسليم مرگ شد.

به دنبال اين حادثه تلخ با شكايت پدر متوفي تحقيقات پليس درباره اين درگيري مرگ بار آغاز شد. شواهد نشان مي داد عامل اين قتل خانوادگي پسرعمه مقتول است. آنها بر سر درست كردن جوجه كباب با يكديگر درگير شده بودند و متهم با تكه اي شيشه به شكم مقتول ضربه زده بود.

پدر مقتول دراين باره گفت: روز سيزده بدر همه به خانه پدرم رفته بوديم. پسر من و پسر خواهرم با هم وسايل درست كردن جوجه كباب را خريدند و همه چيز به خوبي پيش مي رفت تا اينكه چند ساعت بعد از صرف ناهار پدرم، خواهرزاده ام را صدا كرد و مبلغي را كه او براي خريد جوجه كباب هزينه كرده بود به او داد. همين كار باعث شد پسرم پيش پدرم برود و به او اعتراض كند چون او هم مبلغي از هزينه را داده بود. وقتي او مشغول صحبت كردن با پدربزرگش بود، خواهرزاده ام جلو رفت و او را هل داد و از خانه بيرون كرد. او در ادامه درِ خانه را به رويش بست.

اين مرد ادامه داد: پسرم مي خواست از روي در وارد شود كه شيشه بالاي در شكست اما خواهرزاده ام تكه اي شيشه برداشت و با آن ضربه اي به شكم پسرم زد و او را مجروح كرد. ما خيلي زود او را به بيمارستان منتقل كرديم اما چند ساعت بعد فوت شد. در اين شرايط متهم به قتل كه ٢٤سال دارد، بازداشت شد اما قتل پسردايي اش را انكار كرد.

او گفت: ما همه در خانه پدربزرگ جمع شده بوديم كه اين اتفاق افتاد. مقتول به خاطر اينكه پدربزرگ به او پولي نداده بود، اعتراض كرد و با لحن بدي صحبت كرد. من هم در حمايت از پدربزرگم با او درگير شدم و از خانه بيرونش كردم. او مي خواست از روي در خانه وارد شود اما شيشه شكست و شكمش زخمي شد. بعد از اين حادثه من به كلانتري رفتم و از او شكايت كردم. اگر من در مرگش نقش داشتم هيچ وقت با پاي خودم به كلانتري نمي رفتم. اظهارات متهم در حالي بود كه هنوز به درستي معلوم نبود در اين درگيري خانوادگي چه اتفاقي افتاده است.

از سويي پدر مقتول اصرار داشت كه خواهرزاده اش با شيشه به پسرش حمله كرده و او را به قتل رسانده و از سوي ديگر پدربزرگ مدعي بود كه صحنه درگيري را نديده و اين ماجرا يك اتفاق بوده است. با وجود اين، تحقيقات ادامه يافت تا اينكه سرانجام پرونده با صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري يك استان تهران فرستاده شد. یک بار دیگر اولیای دم درخواست قصاص کردند و متهم پای میز محاکمه رفت. او گفت: من اتهام قتل را قبول ندارم. وی در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: مادرم دچار معلولیت جسمی بود و پدربزرگم برای اینکه مادرم اذیت نشود به او خیلی رسیدگی می کرد و سهم الارث او را هم داده بود.

این موضوع خیلی دایی من را اذیت می کرد و او می گفت همان طور که به مادر من رسیدگی می کند باید به او هم پول بدهد علاوه بر دایی ام همسرش و پسرش هم درگیر این ماجرا بودند. آنها خیلی به دایی ام فشار می آوردند و می گفتند که باید از پدربزرگم پول بگیرد. روز حادثه پدربزرگم ما را به باغش دعوت کرد تا آخرین روز عید را دور هم باشیم. من و پسردایی ام جوجه کباب درست کردیم پدربزرگم سهم پولش را به من داد و به دایی ام هم گفت پول را بدهد. این موضوع خیلی او را ناراحت کرد و دعوا به راه انداخت. من وسایل را جمع کردم و در حمایت از پدربزرگم دعوای لفظی کردم و بعد بیرون از باغ آمدیم. بعد که دوباره برگشتم تا مادرم را با خودم ببرم، پسردایی ام سعی کرد وارد خانه شود من اجازه ندادم در را بستم اما او دست بردار نبود شیشه ها را شکست و سعی کرد وارد خانه شود. او من و پدربزرگم را کتک زد و ما زخمی شدیم. برای اینکه غائله ختم شود من و پدربزرگم به کلانتری رفتیم و چند ساعت بعد دایی ام آمد و گفت پسرش کشته شده و من را متهم به قتل کرد درحالی که من این کار را نکردم و احتمال اینکه حین شکستن شیشه ها قطعه ای به بدن او فرو رفته باشد، زیاد است.

این گفته های متهم مورد قبول دادگاه قرار نگرفت و متهم به قصاص محکوم شد. رأی صادره مورد اعتراض متهم قرار گرفت و دیوان عالی کشور بعد از بررسی پرونده رأی قصاص را نقض کرد و خواستار رسیدگی مجدد آن در شعبه هم عرض شد.

به این ترتیب متهم یک بار دیگر پای میز محاکمه می رود.


قتل بر سر هزینه خرید جوجه‌کباب!
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10
 • قتل بر سر هزینه خرید جوجه‌کباب!


  پسر جوانی که در جریان درگیری با پسر‌دایی‌اش در خانه پدربزرگ، بر سر هزینه خرید جوجه‌کباب مرتکب قتل شده ‌بود، با نقص حکم قصاصش از سوی دیوان عالی کشور بار دیگر پای میز محاکمه می‌رود.
 • ایجاد مسمومیت غذایی به دلیل استفاده از رنگ در جوجه کباب‌ها/ اطمینانی به سلامت جوجه کباب‌های باز نیست


  رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی ایران گفت: استفاده از رنگ و انواع ادویه در جوجه کباب‌های باز فروشگاه‌ها، منجر به افزایش آلرژی و مسمومیت‌های غذایی شده است.
 • قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب


  پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.
 • دستور تهیه جوجه لاری؛ یک پرس جوجه کباب متفاوت


  جوجه لاری یک کباب متفاوت از گوشت جوجه می‌باشد که در آن استخوان‌های مرغ را جدا نمی‌کند و طعم و مزه‌ای بی‌نظیر دارد. این نوع مدل کباب بسیار خوش مزه و عالی بوده و امیدواریم شما با خواندن این مقاله دستور تهیه جوجه لاری رو به طور کامل یاد بگیرید.
 • نَه به جوجه کباب، آری به کباب سبزیجات!


  به جای اینکه هر آخر هفته جوجه و کباب سیخ بزنید و اینطوری دلی از عذا دربیاورید، کمی هم به فکر سلامتی تان باشید و اینبار کباب سبزیجات درست کنید.
 • جوجه کباب مزه دار شده


  جوجه کباب مزه دار شده از مجموعه دستور غذایی های جیمی الیور است که ما طرز تهیه آن را برای شما آماده کرده ایم. این کباب های مزه دار شده طعم فوق العاده ای دارند.
 • قتل به خاطر چند سیخ جوجه کباب!


  اختلاف بر سر پرداخت هزینه چند سیخ جوجه کباب به درگیری خانوادگی و قتل یک جوان در آخرین روز تعطیلات عید منجر شد.
 • قتل به خاطر چند سیخ جوجه کباب


 • قتل به خاطر چند سیخ جوجه کباب!


  اختلاف بر سر پرداخت هزینه چند سیخ جوجه کباب به درگیری خانوادگی و قتل یک جوان در آخرین روز تعطیلات عید منجر شد.
 • جوجه کباب حلزونی؛ یک طعم به یاد ماندنی!


  جوجه کباب یک غذای فوق العاده خوشمزه ایرانی است. انواع جوجه کباب مثل زعفرانی، ماستی و آبلیمویی در ایران سرو می‌شود. این غذای لذیذ مطابق ذائقه بسیاری از مردم است. در این مطلب طرز تهیه جوجه کباب رولی یا جوجه کباب حلزونی را آموزش می‌دهیم.
 • قتل خانوادگی به خاطر چند سیخ جوجه کباب


  پسر جوان به خاطر پرداخت پول چند سیخ جوجه کباب، پسر دایی‌اش را به قتل رساند.
 • قتل پسر دایی به خاطر جوجه کباب


  سلامت نیوز:پسر جوان که به خاطر پرداخت پول چند سیخ جوجه کباب، پسر دایی اش را به قتل رسانده بود صبح دیروز درحالی در شعبه دوم دادگاه کیفری محاکمه شد که شبه عمد بودن قتل از سوی قضات بررسی شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران ، رسیدگی به این پروند
 • قتل پسر دایی به خاطر جوجه کباب


  چند کیلو جوجه خریدیم و همگی به خانه پدربزرگ رفتیم. با هم ناهار را آماده کردیم و خوردیم. بعد از ناهار پدربزرگ سهمی از پول جوجه را با مادرم حساب کرد. آرمان ناراحت شد و به این کار پدربزرگ اعتراض کرد. گفت چرا همیشه هوای عمه را‌ داری و به فکر پدر من نیستی
 • مصرف این جوجه کباب‌ها ممنوع!


  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با تاکید بر اینکه فروشگاه‌هایی که مواد خام دامی فرآوری می‌کنند، باید مجوزداشته باشند، گفت: مردم جوجه کباب‌های طعم دار فله مصرف نکنند. اغلب جوجه کباب‌های طعم دار، با سس‌ها و پودر‌های فاقد مشخصات فرآوری می‌شود.
 • این مرد با قابلمه جوجه کباب دوستش را کشت!


  پیرمردی ۷۰ ساله امروز در حالی از یک پرونده قصاص نفس رها شده است که نگاهش به دست خیرین است تا او را کمک کنند زندگی‌اش را از نو بسازد.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها