بازدید: 25

استقلالی‌ها به صعود امیدوار شدند!

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1147660
بعد از پیروزی استقلال مقابل الهلال حالا عضو کمیته فنی این تیم به صعود از گروه مرگ امیدوار است.
آفتاب‌‌نیوز : محمد نوری در خصوص پیروزی استقلال مقابل الهلال اظهار داشت: قبل از هر چیز این پیروزی را به همه خانواده استقلال تبریک می گویم. واقعا نتیجه خوبی به دست آمد. استقلال نشان داد یک تیم بین المللی است و در چنین میادینی می‌تواند نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشد.

عضو کمیته فنی آبی پوشان با بیان این نکته که دیدار آبی پوشان ایران و عربستان گل سر سبد بازی‌های هفته دوم بود تصریح کرد: شما از یاد نبرید همین تیم الهلال نایب قهرمان آسیا و تیم صدرنشین لیگ برتر عربستان است. نگاه به این آمار ارزش کار بزرگ استقلال را بهتر نشان می‌دهد. قبول کنید تیم ما در این مسابقه دست به کار بسیار بزرگی زد.

وی افزود: بازی را خودتان دیدید و ملاحظه کردید که این نتیجه حداقل حق استقلال بود. تیم ما اگر بدشانس نبود حتی می‌توانست با گلهای بیشتری در این بازی به پیروزی برسد. در برخی دقایق مهاجمان ما می‌توانستند با دقت بیشتری عمل کرده و بر تعداد گلهای تیم اضافه کنند.

نوری در رابطه با عملکرد تیام بیان داشت: این بازیکن هنوز در ترکیب استقلال جا نیفتاده است. اما خیلی خوب شد در چنین دیدار حساس و بزرگی آنقدر تاثیر گذار بود که باعث شد مدافع تیم حریف به اشتتباه دروازه خودی را باز کند. این اتفاق می‌تواند کمک کند تا تیام زودتر از موعد مقرر در ترکیب تیم جا بیفتد.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: جابجایی‌های اجباری هم جواب داد و باعث شد تیم ما در این بازی بزرگ و حساس نه تنها گل نخورد، بلکه کمتر به تیم حریف موقعیت گل بدهد. حالا صدرنشینی در گروهی که از آن با نام گروه مرگ یاد می شد در دسترس استقلال است و حرفی که ما می‌زدیم و می‌گفتیم دیگر تیم‌ها باید به خاطر حضور استقلال در این گروه احساس وحشت و ناراحتی بکنند به وقوع پیوسته.
منبع: مهر


استقلالی‌ها به صعود امیدوار شدند!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها