بازدید: 132

گالری‌هایی که در این هفته آثار هنرمندان را عرضه می‌کنند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 114651
گالری هایی مختلفی در این هفته آثار هنرمندان را عرضه می کنند در این مقاله به معرفی اجمالی آنها می پردازم.
گالری هایی که در این هفته آثار هنرمندان را عرضه می کنندبه گزارش خبرنگارحوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛یکی از مواهب خداوندی است که سبب آرامش روح انسان می‌شود برای همین پیشنهاد گالری گردی را در طول هفته برای شما داریم.
 
گالری‌های مختلفی در طول هفته برپا می‌شود و ما به معرفی اجمالی گالری و هنرمندی که در آن آثار خود را عرضه می‌کند، می‌پردازیم.
 
گالری‌هایی که در طول هفته برپا می‌شوند، عبارتند از:
 
گالری ایرانشهر
در مجموعۀ حاضر نمودی از تجارب فارغ‌التحصیلیِ رشتۀ مجسمه‌سازیِ دانشگاه هنر پس از گذشت حدود دو دهه از آغاز فعالیت این رشته به نمایش درآمده است. هر گروه از این آثار پروژۀ مستقلی است و رشتۀ اتصال اصلی آنها تعلق‌شان به مجموعۀ پروژه‌های پایان تحصیل این گروه طی سال گذشته است. تنوع موجود در این نمایشگاه محصول تشویق دانشجویان به داشتن آزادی عمل، جستجوگری و انتخاب خلاقانه در پیگیری روند شخصی شکل‌گیری آثار بوده است. این نمایشگاه تا 22 فروردین ماه سال جاری برپاست.

موزه عکسخانه شهر
نمایشگاه منتخب عکس‌های گنجینه موزه عکسخانه شهر با عنوان «روایت گذشته»، هم‌زمان با فرا رسیدن نوروز در این موزه دایر می‌شود. این نمایشگاه شامل 24 قطعه عکس قدیمی، از عکاسان دوران قاجار و پهلوی است. اسامی عکاسان از این قرار است؛ ناصرالدین شاه، عبدالله میرزا قاجار، ابراهیم‌خان صنیع‌السلطنه، آنتوان سوریوگین، روسی خان، میرزا حسن منشی، محمدرحیم عکاس‌باشی، محمدرحیم عکاسباشی، دوست محمدخان معیرالممالک، خاچاطوریانش، و ماشاالله خان. این نمایشگاه تا 31 فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

گالری Ag
تعدادی از هنرمندان آثار خود را در این گالری عرضه کرده اند. علاقه مندان تا 18 فروردین ماه سال جاری فرصت دارند از این آثار بازدید کنند.

نگارخانه لاله
نگارخانه لاله در راستای رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر، در چندسال اخیر با اجرای مستمر چندین دوره «نمایشگاه فروش سالانه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران» ضمن عرضه‌ی آثار هنرمندان شاخص با قیمت گذاری های ترغیبی، گام هایی به فراخور برای تقویت بازار هنر معاصر برداشته است. این رویداد هرسال به طور منظم و در موعد مقرر اجرا شده و در هر دوره نسبت به دورۀ پیش ارتقاء کمّی و کیفی داشته و بر تعداد مخاطبان آن افزوده شده است.این نمایشگاه تا 28 فروردین ماه سال جاری برپاست.

گالری شیرین
احسان ضیایی آثار خود را در این گالری عرضه می کند علاقه مندان می توانند از 18 تا 30 فروردین ماه به گالری شیرین مراجعه کنند.

نگارخانه نگر
مرجان قدیری، مهناز مراد و الهام هاشمی آثار خود را در این گالری عرضه کرده اند علاقه مندان برای بازدید از 18 تا 23 فروردین ماه سال جاری به نگارخانه نگر مراجعه کنند.

نگارخانه والی
آثار بهمن رضایی نامقی در این گالری از 18 تا 29 فروردین ماه سال جاری عرضه می شود علاقه مندان می توانند به نگارخانه والی برای بازدید مراجعه کنند.

گالری سیحون
افشین باقری آثار خود را در این گالری از 18 تا 30 فروردین ماه سال جاری عرضه می کند علاقه مندان می توانند به گالری سیحون برای بازدید مراجعه کنند.
 
 
 
انتهای پیام/

گالری‌هایی که در این هفته آثار هنرمندان را عرضه می‌کنند
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 351

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها