بازدید: 44

«شرقی غمگین» به صحنه می رود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1141473
نمایش «شرقی غمگین» به کارگردانی سعید زارعی پس از ایام فاطمیه به صحنه پردیس تئاتر شهرزاد می رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایش «شرقی غمگین» به کارگردانی سعید زارعی و نویسندگی سجاد افشاریان تاکنون بیش از صد اجرا داشته است و دور دوم اجراهای این نمایش از تاریخ سوم دی ماه در پردیس تئاتر شهزاد آغاز شد و تا 29 بهمن ماه ادامه داشت.

اجراهای تازه این نمایش از تاریخ 6 اسفند ماه با تغییر ساعت از 18 به 20:30 در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد بعد از دهه فاطمیه آغاز خواهد شد.

این نمایش تاکنون میزبان بیش از بیست هزار مخاطب در مجموع اجراهای خود بوده است و پیش فروش اینترنتی بلیت های این نمایش از طریق سایت های بلیت فروشی آغاز شده است که البته امکان خرید حضوری بلیت هم برای مخاطبان این نمایش فراهم است.

طبق برنامه ریزی های انجام شده این نمایش فقط تا تاریخ 25 اسفندماه سال جاری در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد بود و دیگر تمدید نخواهد شد.

قرار است که این نمایش اجراهایی در شهرستان هایی همانند شیراز، رشت، مشهد و ... داشته باشد که اخبار آن به زودی اعلام خواهد شد.

نویسندگی این نمایش بر عهده سجاد افشاریان است و او در مقام بازیگر  به همراه هومن شاهی در این نمایش به ایفای نقش می پردازد.

عوامل اصلی این نمایش عبارت اند از نویسنده: سجاد افشاریان، کارگردان: سعید زارعی، مدیر اجرا: آیناز موسایی، دستیار کارگردان و برنامه ریزی: محمود حسینی، طراح صحنه: مصطفی مرادیان، طراح صدا و موسیقی: آرش والی، ساخت دکور و طراح نور: مسعود رنجبر شیرازی، طراح و آنونس و ویدئو: علی زندیه، طراح و گرافیک: رضا چاووشی، مدیران صحنه: سپیده شاه بیگ، محمد حسین افتتاحی، تبلیغات فضای مجازی: آریان امیرخان، عکس: گلدیس نمازیان، آرمین مقدم، مهدی سادیگی، نوید غفاری، روابط عمومی: امیرقالیچی، مشاور رسانه ای و مدیر مطبوعاتی: سام بهشتی.

انتهای پیام/


«شرقی غمگین» به صحنه می رود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها