بازدید: 106

هوای تهران امروز سالم است؛ شاخص کیفیت: ۸۶ / پیش‌بینی هوای مطلوبتر برای فردا

منبع : انتخاب کد خبر: 1140214
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: نتایج پیش بینی کیفیت هوا برای شهر تهران نشانگر برقراری شرایط کیفیت هوای سالم طی امروز (۲ اسفند)است و پیش‌بینی می‌شود تا فردا (۳ اسفند) وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوبتری قرارگیرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: نتایج پیش بینی کیفیت هوا برای شهر تهران نشانگر برقراری شرایط کیفیت هوای سالم طی امروز (۲ اسفند)است و پیش بینی می شود تا فردا (۳ اسفند) وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوبتری قرارگیرد.

حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا افزود: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، در برخی ساعات امروز وزش باد مؤثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه انتظار می رود. به تدریج تا فردا ( ۳ اسفند) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود و برخی ساعات همراه با وزش باد موثر و بارش پراکنده و خفیف خواهد بود.

وی در ادامه گفت: این شرایط در روز جمعه ( ۴ اسفند) کمابیش ادامه می یابد و برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۷ متربرثانیه از سمت نواحی شمال شرقی و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، دما تا فردا کاهش نسبی خواهد یافت.

شهبازی در پایان اظهارکرد: میانگین شاخص کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۸ وهوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اکنون ۸۶ و در شرایط سالم است.


هوای تهران امروز سالم است؛ شاخص کیفیت: ۸۶ / پیش‌بینی هوای مطلوبتر برای فردا
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها