بازدید: 28

بولنت: می‌خواهیم تراکتورسازی را شکست دهیم/ طارمی: انگیزه خاصی در این بازی دارم

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 1132148
سرمربی ترکیه‌ای الغرافه تاکید کرد که تیمش به دنبال کسب سه امتیاز برابر تراکتورسازی است.
بولنت سرمربی اهل ترکیه تیم الغرافه در نشست خبری بازی با تراکتورسازی تبریز گفت: بدون شک ما در لیگ قهرمانان آسیا کار سختی پیش‌رو داریم. دو روز پیش در لیگ به میدان رفتیم و الان هم باید به مصاف تراکتورسازی برویم. 

به گزارش نامه نیوز، وی ادامه داد: می‌دانم که بازیکنان خسته هستند اما آن‌ها انگیزه لازم برای این دیدار را دارند.  حریف ایرانی ما بازیکنان خوبی در اختیار دارد اما ما به دنبال کسب سه امتیاز هستیم.


مهدی طارمی مهاجم ایرانی الغرافه قطر نیز در نشست خبری گفت: متاسفانه امروز پروازی که از تهران عازم یاسوج بوده سقوط کرده و مسافران جان خود را از دست داده اند و جا دارد در همین ابتدا این اتفاق تلخ را تسلیت بگویم.

وی افزود: ما خیلی خوب قدرت تراکتورسازی را می شناسیم و به دنبال اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان آسیا هستیم. تراکتورسازی ریشه دار و قدرتمند است. این بازی راحت نخواهد بود. خودم احترام زیادی برای این تیم قائلم. 

وی در پاسخ به این سوال که چه حسی دارید مقابل یک تیم ایرانی بازی می کنید گفت: دوست دارم انگیزه ام را مقابل تراکتورسازی نشان دهم وحس خوبی دارم اما به این معنی نیست که خوشحالم از رویارویی با تیم ایرانی و منظورم به لحاظ انگیزشی است. این طور نیست که بگویم صددرصد می خواهم ببریم یا نبریم ولی از نظر انگیزه این بازی را دوست دارم. 

بولنت: می‌خواهیم تراکتورسازی را شکست دهیم/ طارمی: انگیزه خاصی در این بازی دارم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها