بازدید: 61

توصیه وزیر خارجه آلمان به آمریکا: برجام را حفظ کنید / تمرکز ما باید بر مهار نفوذ ایران در منطقه باشد

منبع : انتخاب کد خبر: 1128509
وزیر امورخارجه آلمان گفت: به شرکای آمریکایی خود توصیه می‌کنیم که توافق هسته‌ای با ایران را لغو نکنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر امورخارجه آلمان گفت: به شرکای آمریکایی خود توصیه می کنیم که توافق هسته ای با ایران را لغو نکنند.

به گزارش ایسنا، زیگمار گابریل در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ با تکیه بر ادعاهای بی اساس غرب علیه کشورمان، به همکاری های آلمان و روسیه در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: ما اجازه ندادیم که ایران به یک کشور دارای بمب هسته ای تبدیل شود. ما با روسیه بر سر برجام مذاکره کردیم و از شرکای آمریکایی مان می خواهیم که این توافق را لغو نکنند.

گابریل ادامه داد: در ازاء از آنها می خواهیم که تلاش کنند با کمک یکدیگر راهبردهای جدیدی را برای مقابله با سیاست های بی ثبات کننده ایران و عقب راندن نفوذ آن در منطقه خاورمیانه تعیین کنیم.

وی همچنین گفت: اکنون ما باید به یک راه حل پایدار و دائمی برای بحران سوریه و یمن دست یابیم، چراکه این تنها راه کمک به مردم این کشورها و مقابله با تلاش هژمونیک ایران است.

به گزارش ایسنا، غرب و آمریکا تحت رهبری رژیم صهیونیستی در حالی ایران را به دست داشتن در اقدامات بی ثبات کننده در منطقه متهم می کنند که این کشورها خود عامل اصلی جنگ و ناآرامی در خاورمیانه هستند اما تلاش می کنند تا با متهم کردن ایران بر این واقعیات سرپوش بگذارند و جمهوری اسلامی را برای مشکلات منطقه مقصر جلوه دهند.


توصیه وزیر خارجه آلمان به آمریکا: برجام را حفظ کنید / تمرکز ما باید بر مهار نفوذ ایران در منطقه باشد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها