بازدید: 46

صحبت‌های خلیل‌زاده در مورد تمدید قرارداد و قهرمانی پرسپولیس در آسیا

 شجاع خلیل‌زاده در خصوص تمدید قراردادش با پرسپولیس، بازی با السد قطر و موارد دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.
خیلی بی سر و صدا و ناگهانی قراردادت را با پرسپولیس تمدید کردی.


من از همان ابتدا که به پرسپولیس آمدم گفتم که برای این تیم هیچ موقع شرط نمی‌گذارم. پرسپولیس آنقدر تیم بزرگی هست که نخواهم برای آن بازار گرمی کنم. البته صادقانه می‌گویم که تمام بازیکنان پرسپولیس از تیم‌های داخلی و خارجی پیشنهاد دارند، برای خودِ من مهمترین موضوع موفقیت پرسپولیس است. از طرفی این تیم از فصل نقل و انتقالات محروم است و شرایط حساسی دارد. من هم قراردادم را خیلی زود تمدید کردم تا کار به روزهای آخر کشیده نشود و حرف و حدیثی به راه نیافتد که مثلاً خلیل‌زاده به دنبال بازار گرمی بوده است.


وضعیت بقیه بازیکنان چه می‌شود؟ آیا آنها هم قراردادشان را تمدید می‌کنند؟
من در این‌باره نمی‌توانم صحبت کنم و فقط می‌توانم نظر شخصی خودم را بگویم. من برای پرسپولیس بازارگرمی نکردم، قراردادم را بدون هیچ حرف و حدیثی تمدید کردم البته جا دارد که از آقایان گرشاسبی و برانکو هم بابت لطف و حمایتی که کردند تشکر کنم و من هم با این تمدید قرارداد خواستم پاسخی به محبت‌های این عزیزان بدهم. برای من همه چیز پول نیست و گاهی باید به خاطر عشقی که دارید از خیلی چیزها بگذرید.


وضعیت اَبرویت چطور است؟ مشکلی برای تمرین نداری؟
اَبروهایم را بخیه زدم و حدود یک هفته تا ۱۰ روز دیگر بخیه‌هایم را خواهم کشید. تا چند روز هم نمی‌توانم تمرینات سنگین را انجام دهم و سر زدن برایم ممنوع است اما فکر می‌کنم از ۲-۳ روز دیگر تمرینات سنگینم را آغاز کنم.

 

با این حساب به بازی با السد می‌رسی؟
اگر خدا بخواهد و کادر فنی صلاح بداند با همه توان بازی می‌کنم.
با شروع بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و همچنین بازی‌های لیگ برتر به نظر می‌رسد روزهای سختی در انتظار سرخپوشان خواهد بود.
همه بازی‌ها سخت است و هر بازی‌ای که به زمین می‌رویم برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و می‌دانیم که انتظارات از تیم ما بالاست.


السد قطر را چطور تیمی می‌بینی؟
آنها به گفته آقای برانکو بهترین تیم قطر هستند و تا جایی که من می‌دانم از ۱۰ بازی اخیرشان ۹ بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند. آنها تیم خوبی هستند و از بازیکنان خوبی هم بهره می‌برند. بازی در قطر سختی‌های خاص خودش را دارد اما امیدوارم هواداران پرسپولیس در قطر به استادیوم بیایند و ما را تنها نگذارند. مطمئناً با حمایت هواداران می‌توانیم یک بازی خوب انجام داده و کسب امتیاز کنیم.

 

برخی پیشکسوتان معتقدند که این پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را هم دارد. نظر خودت چیست؟
پیشکسوتان لطف دارند اما ما بازی به بازی پیش می‌رویم. بازیکنان متحد و همدل هستند تا موفقیت‌های بی‌نظیری را کسب کنند و برای رسیدن به این موفقیت‌ها همه تلاشمان را خواهیم کرد.
پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس هواداران برایت القاب جالبی ساخته‌اند.


من از هواداران ممنون هستم، به هر حال آنها سرمایه اصلی پرسپولیس به حساب می‌آیند که در سرما و گرما ما را تنها نگذاشتند و شما نمی‌توانید در دنیا چنین تیمی را پیدا کنید که در هر شهر یا کشوری که می‌رود هوادار داشته باشد. امیدوارم بتوانیم با نتایج خوب آنها را باز هم خوشحال کنیم.
قطعاً برانکو هم از باقی ماندنت در پرسپولیس استقبال خواهد کرد.


آقای برانکو خوشبختانه همواره حامی بازیکنان است و به بهترین شکل از بازیکنانش حمایت می‌کند. از او تشکر می‌کنم که نظر مساعدی روی من دارد و امیدوارم با عملکردم پاسخ مناسبی به اعتماد او بدهم. از همین طریق از آقای گرشاسبی هم تشکر می‌کنم که تمام توانش را برای موفقیت پرسپولیس به کار گرفته و در فکر تمدید قرارداد با سایر بازیکنان است. از زمانی که او مسئولیت باشگاه را بر عهده گرفته شرایط نسبت به قبل بهتر شده است.


از جمع بازیکنان فعلی فکر می‌کنی چند بازیکن سال آینده هم در پرسپولیس باقی بمانند؟
همانطور که گفتم بازیکنان پرسپولیس پیشنهادهای خوبی از سایر تیم‌ها دارند اما بازیکنان دوست دارند در پرسپولیس بمانند چرا که اینجا باشگاه بزرگی است البته من به جای بقیه نمی‌توانم نظر بدهم اما فکر می‌کنم بازیکنان دوست دارند در تیم بمانند چرا که اهداف بزرگی در سر داریم.


علی علیپور هم به تیم ملی دعوت شد. چقدر این شانس را برای خودت قائل هستی که تو هم جزء دعوت شده‌ها به تیم ملی باشی؟
من به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم خیلی خوب تمرین کرده و برای تیمم به بهترین نحو بازی کنم چرا که عملکرد مناسب من در تیم باشگاهی باعث می‌شود تا مورد پسند کادر فنی تیم ملی قرار بگیرم. من همه تلاشم را می‌کنم و به چیزی جز فوتبال فکر نمی‌کنم. امیدوارم این شانس نصیبم شود که پیراهن مقدس تیم ملی کشورم را یک بار دیگر بر تن کنم.


فکر می‌کنی که در سال منتهی به جام جهانی بتوانی باز هم به پیراهن تیم ملی برسی؟
در فوتبال هر احتمالی ممکن است. تصمیم گیرنده در خصوص دعوت بازیکنان آقای کی‌روش است. من به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم خوب تمرین کرده و خوب بازی کنم، امیدوارم کادر فنی تیم ملی من را هم ببیند، انگیزه زیادی برای حضور در تیم ملی دارم و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.


صحبت‌های خلیل‌زاده در مورد تمدید قرارداد و قهرمانی پرسپولیس در آسیا
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

شوخی دایی و غلامپور در تمرین سایپا/گزارشگر قطری در تمرین+تصاویر

شوخی دایی و غلامپور در تمرین سایپا/گزارشگر قطری در تمرین+تصاویر

گزارش لحظه به لحظه/ پرسپولیس صفر - پدیده شهر خودرو صفر

گزارش لحظه به لحظه/ پرسپولیس صفر - پدیده شهر خودرو صفر

گزارش جالب گاردین از اردوگاه زنان خارجی داعش

گزارش جالب گاردین از اردوگاه زنان خارجی داعش

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

گزارش یک روزنامه درباره رونق معاملات ملکی در میانه زمستان

گزارش یک روزنامه درباره رونق معاملات ملکی در میانه زمستان

برگزاری پانزدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور/ تاکید وزیر کشور بر پیشگیری، پاسخگویی فوری و ارائه گزارش از دستاوردهای کلان کشور

برگزاری پانزدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور/ تاکید وزیر کشور بر پیشگیری، پاسخگویی فوری و ارائه گزارش از دستاوردهای کلان کشور

گزارشی در مورد مرجع تقلیدی که امروز ۱۰۰ ساله شد

گزارشی در مورد مرجع تقلیدی که امروز ۱۰۰ ساله شد