بازدید: 388

کاوه سجادی حسینی: حمایت از روحانی، حمایت از تداوم امید در جامعه است/ محمود بصیری: برجام برای حمایت از روحانی کافی است

منبع : عصر ایران کد خبر: 112606
بازیگر و کارگردان سینمای ایران در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری از حسن روحانی حمایت می کنند.
عصرایران - کارگردان و بازیگر قدیمی در گفت و گویی از ضرورت تداوم ریاست جمهوری حسن روحانی در انتخابات گفتند.

کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما در گفت و گویی درباره لزوم انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی گفت: «وقتی شخصی در راس دولت قرار می گیرد نیروی اجرایی دارد و از این نیرو استفاده می کند.دولت یازدهم در طول چهار سال فعالیت خود با همین نیرو خرابی های بسیاری را که در کشور بود به سامان کرده است و حالا در چهار سال دوم این دولت می تواند روند آباد کردن را انجام دهد و تدبیر و امید را عملی سازد.»

وی افزود: «در چهار سال دوم شعار تدبیر و امید تبدیل به شعری برای جامعه می شود و می توانیم این امید را حس کنیم اما باید با تدبیری از پیش تعیین شده امید به همه کشور برسد.»

کارگردان فیلم«بوفالو» و دستیار اصغر فرهادی در فیلم«فروشنده» گفت: «چهار سال دولت کشور را از لایه ای خرابیها بیرون کشید و حالا وقت تبدیل امید ما به واقعیت است به همین خاطر باید از دکتر حسن روحانی حمایت کنیم تا این امید تداوم داشته باشد و در جامعه تسری پیدا کند.»

محمود بصیری: برجام برای حمایت از روحانی کافی است/ به نتیجه رسیدن هر اقدامی زمان می خواهد

محمود بصیری ، بازیگر قدیمی نیز در این زمینه گفت: «اصلا کاری به فعالیتهای دولت در عرصه های مختلف اجتماعی،فرهنگی و هنری ندارم که همه از آن خوب آگاه هستند. حتی اگر بگوییم هیچ کاری انجام نشده،همین مساله انرژی اتمی و برجام که توسط دولت ایشان حل و فصل شد کار بسیار بزرگ و مهمی است و همین مساله برای حمایت از ایشان کافی است.»

وی افزود: «همه حتی کاندیداهای ریاست جمهوری وعده هایی می دهند که گویا دو روزه می خواهند از آن نتیجه گیری کنند در حالی که به نتیجه رسیدن هر کاری وقت می خواهد. آقای روحانی در این چهار سال زحمات زیادی کشید و در این راه سختی های بسیار کشید. راضی نشویم ایشان کارهایی را که زحمتش را کشیده نیمه کاره رها کند و برود تا  فقط خستگی بر جا بماند. همه با هم کمک کنیم تا آقای روحانی در مقام ریاست جمهوری بماند تا کارهای نیمه کاره را تکمیل و از آنها نتیجه گیری کند.»


کاوه سجادی حسینی: حمایت از روحانی، حمایت از تداوم امید در جامعه است/ محمود بصیری: برجام برای حمایت از روحانی کافی است
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 146

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها