بازدید: 107

پرسپولیس آبروی ایران را خرید، استقلال به امید آینده +جدول

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1116908
در اولین هفته از این رقابت ها استقلالی های آبی پوشان با تساوی مقابل الغرافه فقط یک امتیاز به دست آوردند. پرسپولیس هم یک برد شیرین به دست آورد تا ناکامی و شکست تراکتور و ذوب آهن در حاشیه این پیروزی قرار گیرد.

در اولین هفته از این رقابت ها استقلالی های آبی پوشان با تساوی مقابل الغرافه فقط یک امتیاز به دست آوردند. پرسپولیس هم یک برد شیرین به دست آورد تا ناکامی و شکست تراکتور و ذوب آهن در حاشیه این پیروزی قرار گیرد.

سرویس ورزشی فردا: هفته اول از رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور با برگزاری مسابقات مرحله گروهی، به پایان رسید.

در اولین هفته از این رقابت ها استقلالی های آبی پوشان با تساوی مقابل الغرافه فقط یک امتیاز به دست آوردند. پرسپولیس هم یک برد شیرین به دست آورد تا ناکامی و شکست تراکتور و ذوب آهن در حاشیه این پیروزی قرار گیرد.

 

پرسپولیس آبروی ایران را خرید، استقلال به امید آینده +جدول

شروع طوفانی پرسپولیس در آسیا با زوج طلایی

پرسپولیس در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17:15 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف نسف قارشی ازبکستان رفت و با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد. گادوین منشا (20) و علی علیپور (66 و 71) گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی (سیامک نعمتی ــ 88)، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده (بشار رسن ــ 85)، وحید امیری (کمال کامیابی نیا ــ 73)، گادوین منشا و علی علیپور.

ترکیب نسف قارشی: سانیار کواتوف، گانیو عزیزجون، خامروبکوف (سردار رشیدف)، مختیلینوف، نارزولایف (ایسلام رشیدخانوف ــ 87)، کنیابایف، ایگور بولوان، اسلاکو لوکیچ، دراگان سران، یاسور خاسانوف و اشمورودوف عمربک.

نیمه اول
دقیقه 8: پاس رو به عقب فرشاد احمدزاده به حمید علیپور رسید که ضربه بغل پای کم جان این بازیکن را دروازه بان نسف مهار کرد.

دقیقه 9: شجاع خلیل زاده روی پرتاب اوت حسین ماهینی توپ را به گادوین منشا رساند که ضربه برگردان او در اختیار دروازه بان نسف قارشی قرار گرفت.

دقیقه 19: فرشاد احمدزاده با حرکتی تکنیکی بازیکن پیشِ روی خود را محو کرد، اما ضربه اش را دروازه بان نسف مهار کرد.

دقیقه 20: حسین ماهینی قصد داشت ارسالی روی دروازه داشته باشد که توپ به وحید امیری رسید و این بازیکن سانتری روی دروازه انجام داد که گادوین منشا با ضربه سر توپ را تبدیل به گل کرد.

دقیقه 24: حسین ماهینی در شرایط خوبی برای گلزنی قرار داشت که ضربه او بی دقت بود تا موقعیت خوبی از کف پرسپولیسی ها برود.

دقیقه 37: گانیف شوت محکم و غافلگیرکننده ای به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که بیرانوند راه توپ را بست.

دقیقه 38: شوت سنگین محمد انصاری از پشت محوطه جریمه با دفع دروازه بان نسف همراه شد که توپ برگشتی در حالی که مقابل احمدزاده فرود آمده بود، اما این بازیکن با سر نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند تا موقعیت پرسپولیس هدر برود.

دقیقه 39: شاروف موخیدینوف از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم
دقیقه 47: منشا از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که باعث غافلگیری دروازه بان نسف شد، اما هر طور بود او توپ را مهار کرد.

دقیقه 58: بازیکنان نسف قارشی ضدحمله ای را ترتیب دادند که بیرانوند ضربه بازیکن نسف را با یک دست دور کرد.

دقیقه 60: حسین ماهینی کرنری را روی دروازه نسف ارسال کرد که سیدجلال حسینی ضربه سری را نواخت، اما توپ تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 61: کرنر تکراری باز هم ضربه سر حسینی را به همراه داشت و این بار دروازه بان نسف توپ را مهار کرد.

دقیقه 63: اسلاکو لوکیچ با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 66: صادق محرمی با حرکتی خوب از لب خط پاسی به علی علیپور داد و این بازیکن بی درنگ توپ را به زیر طاق نسف چسباند تا به گل دوم پرسپولیس تبدیل شود.

دقیقه 71: محمد انصاری ارسالی کوتاه به داخل محوطه جریمه داشت که علیپور توپ را در اختیار گرفت و با شوتی گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه 75: مهاجم نسف توپ را درون محوطه جریمه پرسپولیس از مقابل پای سیدجلال قصد داشت وارد دروازه بیرانوند کند که ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 76: صادق محرمی پس از حرکت فردی بسیار خوب توپ را به گادوین منشا سپرد که ضربه او را دروازه بان نسف دفع کرد و در برگشت پاس مدافع هم تیمی را در اختیار گرفت تا داور خطای دوضرب برای پرسپولیس اعلام کند.

دقیقه 77: ضربه ایستگاهی از درون محوطه جریمه نسف را فرشاد احمدزاده به سمت دروازه این تیم زد که توپ تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 78: حسین ماهینی ضربه کرنر را روی دروازه نسف ارسال کرد که ضربه سر سیدجلال حسینی را دروازه بان ازبکستانی ها مهار کرد.

دقیقه 86: علی علیپور می توانست درخشش خود را کامل کند و در محوطه جریمه ضربه خوبی به سمت دروازه بان نسف زد که این بار دروازه بان ازبکستانی تن به کرنر داد.

 

یک امتیاز استقلال برابر الریان در دقایق پایانی

تیم فوتبال استقلال در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه D، از ساعت 18:40 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه جاسد بن حمد دوحه به مصاف الریان قطر رفت که این دیدار در پایان با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. تاباتا در دقیقه 6 به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد و در ادامه عبدالرزاق (17) و تاباتا (27) برای الریان موفق به گلزنی شدند. علی قربانی هم دقیقه 89 بازی را به تساوی کشاند. تا به تا کاپیتان الریان اواخر بازی اخراج شد تا به نوعی چهره ویژه بازی لقب بگیرد.

استقلال در حالی به تساوی دست یافت که جریان بازی در اختیار نماینده کشورمان بود و بارها حملات گسترده ای روی دروازه الریان خلق کردند، اما نتوانستند نتیجه را به سود خود تمام کنند.

ترکیب الریان: عمر باری، علی سند، گونزالو ویرا، محمد علاءالدین، احمد یاز، میونگ جین، احمد سید (90 ــ محمد کاسولا)، دانیل گوما، رودریگو تاباتا، عبدالرزاق حمدالله و سباستین سوریا (64 ــ موتاآلی).

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، مجید حسینی، پژمان منتظری (89 ــ فرشید باقری)، وریا غفوری، امید نورافکن، روزبه چشمی (83 ــ بهنام برزای)، امید ابراهیمی، سرور جپارف، داریوش شجاعیان، جابر انصاری (46 ــ تیام) و علی قربانی.

نیمه اول

دقیقه یک: بازیکنان الریان می توانستند دروازه استقلال را باز کنند، اما سیدحسین حسینی مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 5: پاس خوبی به علی قربانی رسید، اما ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد.

دقیقه 6: پس از چند بار رفت و برگشت، توپ به سرور جپاروف رسید و این بازیکن سعی کرد پاس بدهد اما ضربه اش را تاباتا به اشتباه وارد دروازه خود کرد تا استقلال جلو بیفتد.

دقیقه 12: تاباتا اولین بازیکنی بود که از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 17: ارسال تاباتا از روی ضربه ایستگاهی را حامد عبدالرزاق وارد دروازه استقلال کرد.

دقیقه 25: شوت تاباتا را مدافعان استقلال دور کردند.

دقیقه 27: نفوذ بازیکنان الریان، تاباتا را صاحب موقعیت کردند تا این بازیکن هم دروازه استقلال را از روی آشفتگی مدافعان باز و هم اشتباهش را جبران کند.

دقیقه 37: پاس عمقی خوبی به سوریا رسید، اما این بار حسینی مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 38: ارسال امید نورافکن و ضربه سر علی قربانی را جابر انصاری شوت زد که توپ او به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 40: ارسال وریا غفوری باز هم به انصاری رسید، اما مهاجم استقلال نتوانست اثرگذار باشد.

دقیقه 41: ضربه داریوش شجاعیان به شکل خطرناک راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه 63: محمد علاءالدین به دلیل درگیری با کارت زرد روبه رو شد.

دقیقه 65: شوت عبدالرزاق را حسینی راهی کرنر کرد.

دقیقه 77: پاس عمقی به تیام رسید و این بازیکن می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80: ضربه کرنر را پژمان منتظری می توانست وارد دروازه کند، اما از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 81: تاباتا به دلیل خطای خطرناک از داور کارت زرد دوم را گرفت تا از زمین اخراج شود.

دقیقه 83: موتاآلی هم از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 85: پاس خوبی به عبدالرزاق رسید، اما ضربه آکروباتیک او راه به دروازه نداشت.

دقیقه 88: شوت جپاروف را دروازه بان الریان راهی کرنر کرد.

دقیقه 89: سانتر امید ابراهیمی را علی قربانی وارد دروازه کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

دیگر بازی این گروه را تیم های تیم های الهلال عربستان و العین امارات ساعت 20:55 به وقت ایران برگزار می کنند. استقلال اول اسفندماه در دومین بازی خود، در مسقط عمان به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.

 

تراکتورسازی و ساغلام هم در گام نخست ناکام ماندند

تیم های تراکتورسازی و الاهلی عربستان از ساعت 19 امشب (دوشنبه) در دیدار نخست خود در گروه A لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ورزشگاه السیب مسقط عمان به مصاف هم رفتند، دیداری که در پایان به پیروزی یک بر صفر تیم عربستانی انجامید.

تک گل تیم الاهلی عربستان را مهند احمد در دقیقه 68 وارد دروازه ژوردی آلمیدا کرد تا تراکتورسازی در نخستین دیدار خود در فصل 2018 لیگ قهرمانان آسیا عمان را با دست خالی ترک کند.

تراکتورسازی در حالی متحمل این شکست شد که ساغلام در سه دیدار قبلی خود در این تیم در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده بود، اما با این شکست، تراکتورسازی و ساغلام راه ذوب آهن و قلعه نویی را ادامه دادند تا دومین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم موفق به کسب امتیاز نشود. حالا باید منتظر دیدار فردای پرسپولیس و استقلال مقابل رقبای خود باشیم تا شاید سرخابی های پایتخت به ناکامی های تیم های ایرانی در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا پایان بدهند.

آیدا جومپی از ژاپن کار قضاوت دیدار تراکتورسازی - الاهلی عربستان را برعهده داشت. او به صالح العجمان از الاهلی و محمد ایران پوریان و رضا شربتی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

 

آغاز کار نمایندگان ایران با شکست ذوب آهن در خانه الدحیل

تیم فوتبال ذوب آهن ایران امروز (دوشنبه) در چارچوب دومین دیدار گروه B مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 16:45 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه شهر دوحه به مصاف الدحیل قطر رفت که در پایان با نتیجه 3 بر یک مقابل میزبانش شکست خورد.

تک گل ذوب آهن را در این بازی کی روش استنلی سوارز در دقیقه 13 به ثمر رساند و برای حریف نیز کریم بودیاف در دقایق 74 و 76 و یوسف مساکنی در دقیقه 84 موفق به گلزنی شدند.

قضاوت این دیدار را ساتو ریوجی از ژاپن بر عهده داشت. او در نیمه نخست به استنلی کی روش از تیم ذوب آهن کارت زرد نشان داد و در نیمه دوم نیز به هیشام و نام تائه هی از الدحیل اخطار داد.

ذوب آهن اولین نماینده فوتبال ایران بود که در فصل 2018 لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و متأسفانه کار خود را با شکست آغاز کرد.


پرسپولیس آبروی ایران را خرید، استقلال به امید آینده +جدول
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

گزارش ها

گزارش تصویری تقابل تیم‌های ویتنام و یمن

گزارش تصویری تقابل تیم‌های ویتنام و یمن

ایران ۰ - ۰ عراق / گزارش لحظه به لحظه

ایران ۰ - ۰ عراق / گزارش لحظه به لحظه

گزارش خواندنی آسوشیتدپرس از روز فرار شاه از ایران

گزارش خواندنی آسوشیتدپرس از روز فرار شاه از ایران

گزارش عملکرد نه ماهه نخست سال 1397 شرکت بیمه ما

گزارش عملکرد نه ماهه نخست سال 1397 شرکت بیمه ما

فردوسی‌پور فردا گزارش می‌کند

فردوسی‌پور فردا گزارش می‌کند

گزارش تصویری بازی ایران و عراق

گزارش تصویری بازی ایران و عراق

آموزش و پرورش: گزارشی مبنی بر سه نوبته بودن مدارس ابتدایی دریافت نشده

آموزش و پرورش: گزارشی مبنی بر سه نوبته بودن مدارس ابتدایی دریافت نشده

گزارش دیده بان حقوق بشر از نقض حقوق بشر و جنایات جنگی امارات

گزارش دیده بان حقوق بشر از نقض حقوق بشر و جنایات جنگی امارات