بازدید: 108

دادگستری تهران: پرونده یکی از متهمان کشف حجاب‌های اخیر به دادگاه ارسال شد / یکی دو نفر از متهمان اعتراضات اخیر در بازداشت هستند

منبع : انتخاب کد خبر: 1101261
رییس‌کل دادگستری استان تهران می‌گوید پرونده یکی از متهمان کشف حجاب‌های اخیر برای رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس کل دادگستری استان تهران می گوید پرونده یکی از متهمان کشف حجاب های اخیر برای رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.

غلامحسین اسماعیلی در گفت وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده های حقوق های نجومی اظهار کرد: تعدادی از پرونده ها در شرف صدور حکم است ولی حکمی در مورد آنها صادر نشده است.

رییس کل دادگستری استان تهران افزود: بر اساس صحبتی که با قضات پرونده و مجتمع مربوطه داشتم، پیش بینی می شود ظرف یک تا دو هفته آینده احکام این پرونده ها صادر شود.

اسماعیلی یادآور شد: همچنان تعدادی از پرونده های مرتبط با حقوق های نجومی در دادسرا مطرح رسیدگی است.

رییس کل دادگستری استان تهران همچنین در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص پرونده افراد دستگیر شده در اغتشاشات اخیر و اینکه آیا تمام این پرونده ها به دادگاه انقلاب ارجاع می شود یا خیر اظهار کرد: تعداد کمی از این پرونده ها به دادگاه انقلاب ارجاع شده است و اکثریت پرونده ها به عنوان جرم عمومی و در حد اخلال در نظم و تخریب و امثال آن که جنبه امنیتی از نظر دادسرا نداشته، به دادگاه های کیفری دو ارجاع شده است.

به گفته وی از بازداشت شدگان متهمان اغتشاشات اخیر در تهران، تا هفته قبل تنها یک الی دو نفر در بازداشت بودند.

اسماعیلی در خصوص پرونده افرادی که بنابر اعلام پلیس به خاطر کشف حجاب دستگیر شدند گفت: در این ارتباط تا الان یک پرونده به دادگاه ارسال شده است و از اینکه هم اکنون چه تعداد پرونده در دادسرا مطرح است، آمار دقیق ندارم.


دادگستری تهران: پرونده یکی از متهمان کشف حجاب‌های اخیر به دادگاه ارسال شد / یکی دو نفر از متهمان اعتراضات اخیر در بازداشت هستند
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها