بازدید: 59

علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1092810
علی پروین پیشکسوت فوتبال کشور، علی کریمی را که در چند روز اخیر حاشیه‌ساز شده است به آرامش دعوت کرد.

علی پروین علی کریمی را به آرامش دعوت کردبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عصر روز جمعه علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رشت پس از بازی تیمش مقابل تیم استقلال خوزستان، در نشست خبری به شدت از برنامه ی نود و مجری این برنامه عادل فردوسی ور انتقاد کرد  و سپس با عصبانیت لوگوی این برنامه را پرتاب کرد.

انتقاد کریمی به نود این بود که چرا برنامه ی نود مشکلات داوری بازی های تیم سپیدرود را نشان نمی دهد و بررسی نمی کند. کریمی در روزهای بعد هم در کانال تلگرامی خود چندین بار از فردوسی پور انتقاد کرد.

فردوسی پور در برنامه ی این هفته ی نود به این اقدام کریمی واکنش نشان داد و با بیان دلایلی که اثبات می کرد انتقاد کریمی وارد نیست و برنامه ی نود مشکلات تیم کریمی را بررسی کرده است، گفت علی کریمی با این کار خود به 30-40 میلیون مخاطب برنامه ی نود بی احترامی کرده است.

علی پروین بازیکن، کاپیتان و مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران، کریمی را به آرامش دعوت کرد و گفت مشکلات داوری همیشه در فوتبال بوده و با توجه به اینکه کریمی تازه به عرصه ی مربیگری وارد شده، اگر بخواهد موفق شود باید سعه ی صدر داشته باشد.  

انتهای پیام/

واکنش پروین به اقدام علی کریمی

علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد +فیلم
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها