بازدید: 261

معادی: نمی خواستم بمب فیلم خشنی باشد/حاتمی: کار با پیمان معادی اوج آسایش و آرامش بود+عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1079981
نشست خبری فیلم سینمایی "بمب، یک عاشقانه" به کارگردانی "پیمان معادی" در دومین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت با استقبال ویژه اهالی رسانه روبرو شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نشست خبری فیلم سینمایی "بمب"، یک عاشقانه" به کارگردانی "پیمان معادی" در دومین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت با استقبال ویژه اهالی رسانه روبرو شد.

در این مراسم پیمان معادی، محمود کلاری، حبیب رضایی، لیلا حاتمی و سایر بازیگران خردسال فیلم بمب حضور پیدا کردند و محمود گبرلو نیز اجرای آن را بر عهده داشت.

معادی: نمی خواستم بمب فیلم خشنی باشد/حاتمی: کار با پیمان معادی اوج آسایش و آرامش بود+عکس
پیمان معادی بازیگر و کارگردان این فیلم در ابتدا در خصوص انتخاب "محمد کلاری" به عنوان بازیگر اثر گفت: ما از خیلی وقت پیش به دنبال بازیگری برای این نقش بودیم و وقتی یکی از دوستان محمود کلاری را پیشنهاد داد به سرعت این پیشنهاد مطرح شد.

محمود کلاری درباره بازی در فیلم "بمب، یک عاشقانه" گفت: پیمان پسر بسیار باهوشی است و او را همیشه مثل کوهیار می بینم. به محض پیشنهاد بازی در این فیلم از سوی معادی آن را با عشق پذیرفتم.

معادی درباره تغییر اسم این اثر افزود: پیش از این گفته شده که من به مصلحتی اسم را عوض کردم اما اینطور نیست و من به عمد این نام که بسیار زیبا بود را انتخاب کردم. من به عمد زمان فیلم را اینطور انتخاب کردم و خوشحالم که فیلمم 110 دقیقه است. این فیلم جنسی از سینما است که این ریتم کند را می طلبد. البته من فیلم را کند نمی دانم.

وی در ادامه افزود: من قصد نداشتم آن دوران را خشن نشان دهم. اما همه یادمان می آید که چقدر آن دوران از معلمان کتک می خوردیم. آن دوران شاید تنها چیزی که مطرح نبود عشق بود و آن هم به دلیل مشکلات بسیار زیادی بود که آن زمان با آن روبرو بودیم.

معادی: نمی خواستم بمب فیلم خشنی باشد/حاتمی: کار با پیمان معادی اوج آسایش و آرامش بود+عکس

لیلا حاتمی درباره همکاری با پیمان معادی گفت: من با آسایش کامل در این فیلم بازی کردم و به شدت با آرامش در این فیلم به کار خودم مشغول بودم.

حبیب رضایی درباره بازی در فیلم بمب گفت: من از آن زمان که طرحی دو صفحه ای بود با پیمان همراه بودم و با تمامی اوج و فرودهای آن آگاه بودم. امسال هفدهمین سال دوستی من و پیمان معادی است و در تمامی این سالها اینقدر درباره سینما حرف زدیم به نظرم نمی رسید که کار ویژه ای انجام می دهیم و فکر می کردم همچنان با در حال تجربه ای لذت بخش با پیمان هستم.

معادی در ادامه افزود: حبیب رضایی در تک تک لحظات فیلم همراه من بود و صادقانه بگویم که فیلمنامه بمب به شدت مدیون حبیب رضایی است. من به خواسته هیچکس و هیچ چیز عمل نکردم و فیلم خودم را ساختم. همیشه ترجیح دادم مستقل باشم و مطمئن باشید این کار را در بمب انجام داده ام.

انتهای پیام/


معادی: نمی خواستم بمب فیلم خشنی باشد/حاتمی: کار با پیمان معادی اوج آسایش و آرامش بود+عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها