آسیاتل

بازدید: 47

رضایت رهبری، مسئولان و فرماندهان از عملکرد ناجا افتخاری بزرگ است/ ناجا بیش از 52 هزار شهید، جانباز و آزاده تقدیم انقلاب کرده است

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1072769
فرمانده نیروی انتظامی، گفت: رضایت مقام معظم رهبری، خانواده شهدا، مسئولان و فرماندهان از عملکرد ناجا افتخاری بزرگ بوده؛ به گونه‌ای که اگر امروز نظرسنجی شود به طور حتم اعتماد مردم نسبت به پلیس افزایش قابل توجهی یافته است.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در پنجمین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: این روزها یادآور امام راحل و مجاهدت های افرادی است که پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زدند. 

فرمانده نیروی انتظامی به اهداف برگزاری این محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در ستاد ناجا پرداخت و تصریح کرد: هدف از برگزاری چنین مراسمی یادآوری زحمات و مجاهدت های پیشکسوتان نیروی انتظامی است چرا که معتقدیم هر چقدر به پیشکسوتان مان احترام قائل شویم موجب دلگرمی افرادی خواهد شد که در ناجا خدمت می کنند.

این مقام ارشد نیروی انتظامی به مجاهدت های دوران هشت سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: ناجا در طول هشت سال جنگ تحمیلی نیز سابقه بسیار درخشانی داشته و نیروهای شهربانی، ژاندارمری در این عرصه نقش مهمی را ایفا کرده اند.

سردار اشتری به تعداد شهدا، جانبازان و آزاده های نیروی انتظامی اشاره و اعلام کرد: نیروی انتظامی بیش از 30 هزار شهید، 20 هزار جانباز و 2 هزار آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است. هنوز هم باب شهادت باز است چرا که به دلیل مأموریت های نیروی انتظامی هنوز هم مأموران ما در راه برقراری امنیت به شهادت می رسند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: از حدود 110 شهید تفحص شده امسال 56 شهید متعلق به ژاندارمری بوده که در ستاد ناجا تشییع شدند که افتخاری بسیار درخشان برای ناجاست.

وی به نعمت امنیت اشاره و اعلام کرد: امروز بزرگترین نعمت الهی امنیت است و مسئولیت آن بر عهده نیروی انتظامی است.

این مقام ارشد ناجا تأکید کرد: احساس آرامش و حفظ امنیت در جامعه بالاترین افتخار برای ناجاست. 

فرمانده نیروی انتظامی به اقدامات این نیرو در سال 96 اشاره و تصریح کرد: برگزاری 2 انتخابات بزرگ با توجه به شرایط حساس منطقه، برگزاری اربعین حسینی با ورود و خروج بیش از 4 میلیون زائر، کمک رسانی و برقراری امنیت در زلزله اخیر کرمانشاه و همچنین حضور توأم با اقتدار و خویشتن داری نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر از مهمترین اقدامات ناجا بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان این مطلب که 8885 کیلومتر مرز داریم، گفت: مسئولیت حفاظت و مرزبانی از 8 هزار کیلومتر بر عهده نیروی انتظامی است و حراست مابقی بر عهده سپاه و ارتش است که ناجا در کنار آنها نقش تأثیرگذاری دارد.

سردار اشتری گفت: رضایت مقام معظم رهبری، خانواده شهدا، مسئولان و فرماندهان از عملکرد ناجا افتخاری بزرگ بوده؛ به گونه ای که اگر امروز نظرسنجی شود به طور حتم اعتماد مردم نسبت به پلیس افزایش قابل توجهی یافته است.

وی به نقش خانواده ها در بروز موفقیت فرزندان و همسرانشان در مأموریت های ناجا پرداخت و گفت: یکی از دلایلی که ناجا توانسته در مأموریت های خود به موفقیت برسد حضور همسران و مادران دلسوز مأموران ناجاست.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که هر مقدار به پیشکسوتانمان احترام بگذاریم در واقع به عزیزانی احترام گذاشته ایم که در حال خدمت هستند همان طور که مقام معظم رهبری فرموده اند که پیشکسوتان آیینه ای هستند برای شاغلان؛ بنابراین تقدیر از آنها افتخاری است برای ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

انتهای پیام/


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند