بازدید: 90

پیام تبریک مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت فرا رسيدن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران پيامي صادر كرد.


در اين پيام آمده است:
انقلاب بزرگ اسلامي ايران تحولی شگرف و انقلابی عظیم و مردمی در تاریخ بود ، حركتي سرنوشت ساز كه بر اساس تعاليم الهي ، رهبري امام خميني (ره) و رشادت ها ، فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت كه با ایثار خون خود توانست سبب بارور شدن ارزش هاي معنوي و فرهنگ متعالي اسلام شود.
فجر انقلاب به ما آموخت با وحدت و اعتصام به «حبل الله » مي توان بر هر قدرتي پيروز گشت . چنانچه انقلاب اسلامي در سايه ايثار مردمانش طي چهار دهه توانست در برابر كينه توزي ها و دشمني هاي همچون جنگ تحميلي، تحريم و ديگر توطئه هاي بين المللي ايستادگي كرده و سرفراز باقي بماند .
از سوی دیگر با وحدت، همراهی و همدلی مردم و مسئولین دیدیم که چگونه دیوارهای تحریم های ظالمانه فروریخت و امروز با گذشت دو سال از اجرايي شدن برجام ، فضاي بين الملل حقانيت ايران را پذيرفته و كشورمان توانسته است با بهره گيري از فضاي به وجود آمده به موفقيت هاي زيادي دست يابد.
بانك صنعت و معدن نيز به عنوان يك بانك توسعه اي ، درطول 40 سال از تاريخ انقلاب شكوهمند اسلامي همراه با توليد كنندگان و كار آفرينان كشورو با عزمي جدي و اراده اي قوي و محكم در مسير پيشرفت و توسعه گام برداشته و با تامين مالي طرح هاي صنعتي ، اشتغالزائي و انجام مسئوليت هاي اجتماعي رسالت خود را در قبال منافع ملي به انجام رسانده است .در واقع امروز در جاي جاي ايران اسلامي نقش اين بانك در توسعه و اشتغال كاملا مشهود و گويا است كه اين اقدام مهم جز در سايه تلاش شما همكاران عزيز ميسر نمي شد .
اينجانب ضمن گراميداشت اين ايام مبارك ، اميدوارم هر روز بيش از پيش منسجم تر شاهد تبلور آرمانهاي انقلاب در عرصه هاي داخلي و حضور قدرتمند در اقتصاد بين الملل و دستيابي به موفقيت هاي پايدار در عرصه تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي باشيم.

پیام تبریک مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها