بازدید: 50

اژه‌ای: برخی از افراد برای کسب چند رأی حرف‌های گذشته خود را فراموش کرده‌اند

منبع : عصر ایران کد خبر: 106962
معاون اول قوه قضائیه گفت: برخی از افراد در صحنه انتخابات برای آنکه چند رای بیشتر کسب کنند حرف‌های گذشته خود را فراموش کرده‌اند. 
 
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه پیش از ظهر امروز در حاشیه سمینار تخصصی حفاظت اطلاعات قوه قضاییه درباره اینکه برخی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظرات پخش شده از صدا و سیما سخنانی را مطرح کرده و معتقد بودند که قوه قضاییه با فساد دولت قبل برخورد نکرده و در برخورد با پرونده وزیر آموزش و پرورش تبعیض‌آمیز رفتار کرده است، گفت: متاسفانه در برخی از مناظرات و برخی صحبت‌های اخیر مطالبی گفته شد که در زمان خودش پاسخ لازم و قاطع به آنها داده خواهد شد. 
 
وی افزود: ما امروز در دستگاه قضایی برای آنکه فضای انتخابات متشنج نشود دم فرو بسته‌ایم و حرفی نمی‌زنیم، اما به طور قطع در زمان خودش پاسخ لازم و قاطع را به این اظهارنظرها خواهیم داد. 
 
محسنی‌اژه‌ای گفت: امروز از زبان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری حرف‌هایی به زبان آمده که نه تنها بر علیه ارزش‌های نظام و پیشینه نظام بوده که برخلاف اسلام و ارزش‌های اسلامی بوده است. 
 
وی گفت: امروز متاسفانه افراد و کاندیداها حتی حرف‌هایی می‌زنند که خودشان پیش از این خلاف آن را گفتند و عجیب است که برای جذب تعدادی رای آن هم اگر بتوانند جذب کنند چنین حرف‌هایی را به میان آوردند. 
 
معاون اول قوه قضاییه گفت: ما در دستگاه قضایی مفتخریم که بگوییم قوه قضاییه امروز تنها به مر قانون عمل کرده و همان قانونی را دارد اجرا می‌کند که برخی از این آقایان در زمان نماینده بودنشان در مجلس وضع کردند، حالا عجیب است که فراموش کرده‌اند. 

اژه‌ای: برخی از افراد برای کسب چند رأی حرف‌های گذشته خود را فراموش کرده‌اند
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 400

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها