بازدید: 82

نخستین دوره جایزه ادبی کوچه برگزار می‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1068313
نخستین دوره جایزه ادبی کوچه از سوی انتشارات نوین کتاب گویا و کتاب کوچه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، فاطمه محمدی مدیر موسسه نوین کتاب گویا و انتشارات کتاب کوچه با اعلام این خبر افزود: نوین کتاب گویا پس از یازده سال حضور موفق در عرصه تولید کتابهای صوتی، در سال جاری انتشارات کتاب کوچه را با هدف حضور تاثیر گذار در فضای نشر غیر دیجیتال را افتتاح و این انتشارات در یکی از عرصه های فعالیت خود با برگزاری جایزه ادبی «کوچه» به حمایت از تولید رمان ایرانی خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: جایزه کتاب کوچه در نخستین دوره خود به بررسی رمان های نویسندگان سراسر کشور که تاکنون موفق به انتشار نشده اند، خواهد پرداخت. این آثار بر اساس فراخوان تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده می بایست به نشانی پست الکترونیکی ketabkoche@gmail.comارسال شود.

محمدی افزود: هر نویسنده می تواند حداکثر سه اثر را در این دوره از این جایزه ادبی شرکت بدهد و آثار نیز پس از بررسی اولیه توسط هیئت داوران متشکل از علی خدایی، ناهید طباطبایی و آرش صادق بیگی داوری خواهند شد.

مدیر نشر کتاب کوچه با تاکید بر اینکه این جایزه با هدف حمایت از رمان ایرانی و نویسندگان آن در دست برگزاری قرار گرفته است تصریح کرد: به پیشنهاد هیات داوران برگزیدگان این جایزه از اولویت انتشار رمان در قالب چاپی و صوتی توسط کتاب کوچه و نوین کتاب گویا برخوردار خواهند بود.

به گفته محمدی برگزیدگان این جایزه طی مراسمی در اوایل تابستان سال 1397 معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/


نخستین دوره جایزه ادبی کوچه برگزار می‌شود
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها