بازدید: 63

دروازه استقلال همیشه چرخشی بوده و دوباره به من می‌رسد!/ هواداران می‌دانند فراتر از حد انتظار بودیم/ با رحمتی شوخی کردم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1068019
دروازه‌بان تیم پارس جنوبی جم گفت: دروازه استقلال همیشه چرخشی بوده و روزی دوباره به من می‌رسد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محسن فروزان در بازی با استقلال چهار گل دریافت کرد، ولی مدعی است این بازی را داور خراب کرد.
 
فروزان در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، صحبت های جالبی انجام داد که متن کامل صحبت های او را در زیر می خوانید:

*به نظر می رسد اوضاع در پارس جنوبی خوب نیست؟
 
تیم ما شرایط خوبی دارد. هنوز ۹ بازی دیگر پیش رو داریم و در کورس کسب سهمیه آسیا هستیم. امیدوارم با کسب نتایج خوب همچنان در در این کورس باقی بمانیم. سهمیه آسیا حق طرفداران پارس جنوبی است. آنها با اتوبوس به شهر های محل بازی های ما می آیند و در هر شهری بازی داشتیم حضور داشتند. از این رو کمترین حق آنها کسب سهمیه آسیا است. ان شاءالله با تمام توان این سهمیه را برای آنها کسب کنیم.

*ولی اخیرا برخی از هواداران به عملکرد تیم معترض بودند.

طرفداران ما فوتبال فهم هستند. ممکن است گاهی احساسی شوند، ولی می دانند که ما به عنوان تیمی که اولین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، فراتر از حد انتظار ظاهر شدیم. آنها می دانند ما خوب بازی کردیم و خوب نتیجه گرفتیم. ما نیم فصل اول در اعلب بازی ها حریفان را پر گل شکست می دادیم از این رو توقعات از ما بالا رفت اما فوتبال همین است و گاهی برنده می شویم و گاهی شانس با ما یار نیست.

*توقع این افت نسبی در نیم فصل دوم را داشتی؟

ما توقع داشتیم و تلاش کردیم مثل نیم فصل اول باشیم ولی شرایط تغییر می کند. این وضعیت مخصوص ما نیست. اغلب تیم ها در دوره ای می برند یا می بازند یا مساوی می کنند، ولی ما اصلا وارد دوره باخت نشدیم و در اغلب بازی ها یا برنده بودیم و یا مساوی کردیم. طبیعتا یک سری از بازی ها را هم باختیم. ان شاءالله در بازی های باقی مانده همه بازی ها را برنده شده و امتیاز می گیریم. بازی های نیم فصل دوم خیلی سخت است ولی امیدواریم.

*چرا بازی با استقلال برایتان آنقدر سخت شد؟

سوت های اشتباه داور بازی را خراب کرد. بازی به خاطر تصمیمات داور یک طرفه شد. در حالی که می توانستیم بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم و طرفداران دو تیم شاهد یک بازی زیبا باشند همه چیز تحت تاثیر سوت ها قرار گرفت. اگر آن اشتباهات رخ نمی داد، ما می توانسیتیم برنده بازی باشیم. از نظر من بازی را داور خراب کرد چون دو تیم هجومی بازی می کنند؛ اگر داور آن اشتباهات را نمی کرد می توانستیم بازی فوق العاده ای را از دو تیم ببینیم. ولی متاسفانه نشد که هواداران لذت ببرند.

*چرا تیم شما اغلب به داوری ها معترض است؟

بحث داوری که دیگر کلیشه ای شده است. داوری های ما اشتباهاتی دارد، البته اشتباهات داوری در همه جای دنیا وجود دارد، ولی در فوتبال ما از همه جا بیشتر است. همه باشگاه ها از این موضوع متضرر شده اند. می دانم که آنها هم زحمت می کشند، ولی ان شاءالله که بتوانند در آینده کم اشتباه تر و موفق تر باشند.

*با وجود همه شرایط حضور در پارس جنوبی برای شما خوب بود؟

من مسئولیت سنگینی در پارس جنوبی بر عهده دارم. به عنوان یک بزرگتر باید از همه آماده تر باشم تا از پس مسئولیت سنگینی که بر عهده دارم بر بیایم. ان شاءالله که در ادامه این بیست و یک هفته ای که هواداران و مسئولین و کادر فنی را راضی نگه داشتم همچنان مثمرثمر باشم و در ۹ بازی آینده بتوانیم شرایط خوبی را فراهم کنم.

*هنوز هم دوست داری به استقلال برگردی؟

دقیقا همینطور است. این دروازه دوباره روزی برای من خواهد شد. من با استقلال قرارداد سه ساله داشتم و متاسفانه با تصمیم اشتباه باشگاه، از این تیم جدا شدم.

*فکر می کنی با وجود رحمتی و دروازه بان جوانی مثل حسینی هنوز هم برای بازگشت به استقلال شانسی دارید؟

استقلال دو دروازه بان خوب دارد. من قبل از هر چیز خوشحالم که دو رقیب و هم پستی خوب در لیگ برتر دارم. موفقیت استقلال آرزوی قلبی من است که با وجود این دو عملی شده است. از این رو خوشحال تر هستم که این دو در استقلال حضور دارند. دروازه استقلال همیشه چرخشی بوده و روزی دوباره به من می رسد. مهم این است که این تیم همیشه بهترین دروازه بان ها را داشته است اما از انجا که استقلال را با تمام وجود دوست دارم، امیدوارم چه سال دیگر دوباره برگردم. من ۱۰ سال دیگر در این فوتبال هستم و منتظر روز بازگشتم هستم.

*به همین دلیل به رحمتی گفته بودید خداحافظی کند؟

این را که به شوخی به او گفتم. گفتم دیگر خداحافظی کن تا ما برگردیم. از فوتبال چی می خواهی!

*بازی با سایپا را چطور پیش بینی می کنی؟

سایپا تیم خوبی است بازیکنان خوبی دارد و بازی سختی است. بازی های دوستانه زیادی برابر آنها انجام دادیم و این تیم را خوب می شناسیم. ان شاءالله با توجه به این که به سه امتیاز این بازی نیاز داریم در شهر خودمان و در برابر هواداران خودمان سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.
 
انتهای پیام/

دروازه استقلال همیشه چرخشی بوده و دوباره به من می‌رسد!/ هواداران می‌دانند فراتر از حد انتظار بودیم/ با رحمتی شوخی کردم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها