بازدید: 88

انتصاب قائم مقام انجمن سواد رسانه‌ای ایران

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1066708
گروه فناوری اطلاعات: مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران طی حکمی با اشاره به برگزاری انتخابات انجمن سواد رسانه‌ای ایران، معصومه نصیری را به عنوان قائم مقام این انجمن منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) به نقل از روابط عمومی انجمن سواد رسانه ای ایران، در حکم انتصاب قائم مقام انجمن که توسط محمدصادق افراسیابی، مدیرعامل این انجمن ابلاغ شده، آمده است:

انتصاب قائم مقام انجمن سواد رسانه ای ایران

« نظر به برگزاری انتخابات انجمن سواد رسانه ای ایران از طریق رأی گیری اینترنتی در گروه مجازی انجمن سواد رسانه ای ایران در تاریخ 6 بهمن ماه سال جاری با توجه به اعلام حمایت اکثریت اعضای انجمن از سرکار عالی از میان ۶ کاندیدای معرفی شده، براساس ماده 31 اساسنامه انجمن سواد رسانه ای ایران و با استناد به اختيارات و مسئوليت های مدیر عامل، به مدت یکسال به عنوان «قائم مقام انجمن سواد رسانه ای ایران» منصوب می شوید.
اهم وظایف سرکار عالی به شرح زیر است:
1. ارائه برنامه عملیاتی برای تحقق اهداف و بیانیه ماموریت انجمن سواد رسانه ای ایران.
2. تدوین چارت اجرایی انجمن سواد رسانه ای ایران به همراه پیشنهاد اولویت های یکساله و نظارت بر اجرای برنامه ها و اولویت های مذکور تا پایان سال ۱۳۹۷ هجری شمسی.
3. تشکیل کارگروه پذیرش عضو انجمن سواد رسانه ای ایران با هدف تسریع در روند بررسی درخواست های متقاضیان عضویت انجمن سواد رسانه ای ایران.
4. ارائه خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی به اعضای انجمن سواد رسانه ای ایران با هدف بالا بردن قدرت اثرگذاری علمی و آموزشی اعضای انجمن سواد رسانه ای ایران در سطح کشور.
5. گسترش رسانه های انجمن سواد رسانه ای ایران در فضای مجازی با هدف ارتباط دو سویه با مخاطب، ارائه مشاوره رایگان و آموزش مهارتهای سواد رسانه ای به عموم مردم.
6. ایجاد بستر لازم برای استفاده از ظرفیت رسانه های جمعی و فعالان رسانه ای با هدف فرهنگ سازی، گفتمان سازی و مطالبه گری در حوزه سواد رسانه ای
7. ایجاد سامانه ای برای ارزیابی عملکرد کلیه نهادهای دولتی، عمومی و خصوصی با شرح وظایف فرهنگی، آموزشی و رسانه ای با هدف معرفی سالیانه حامیان نهضت سواد رسانه ای ایران.
8. برگزاری نشست های هفتگی با هدف تبیین مسائل و چالش ها و ارائه راهکار در حوزه های مورد توجه و دغدغه فعالان سواد رسانه ای کشور
9. تعامل مناسب با روسا و دبیران کارگروه های تخصصی انجمن سواد رسانه ای ایران و ارائه گزارش های فصلی از دستاوردهای انجمن سواد رسانه ای ایران به عموم مردم.
10. استفاده از ظرفیت فعالان سواد رسانه ای استان های مختلف کشور با هدف مردمی کردن نهضت سواد رسانه ای ایران و تحقق عدالت فرهنگی و آموزشی در حوزه سواد رسانه ای.
برای انجام این وظایف لازم است تا از ظرفیت همه نخبگان و فعالان سواد رسانه ای کشور استفاده نموده و برای ایجاد هم افزایی میان فعالان سواد رسانه ای کشور، استراتژی اتحاد رقبا و کار شبکه ای را به عنوان دو استراتژی مهم انجمن سواد رسانه ای ایران مد نظر داشته باشید.
در پایان از زحمات جناب آقای سجاد خسروانیان که از بدو تاسیس انجمن تا کنون به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره و قائم مقام انجمن سواد رسانه ای ایران منشاء دستاوردهای مهم و بزرگی بودند که تاسیس انجمن سواد رسانه ای ایران، خود یکی از این دستاوردها است، تشکر می کنم و امیدوارم ایشان در مسئولیت جدید خود در استان فارس و پایتخت شعر و ادب پارسی موفق و پیروز باشند.»


انتصاب قائم مقام انجمن سواد رسانه‌ای ایران
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان