بازدید: 83

توقف پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) تا ۸ صبح فردا/ پروازهای مهرآباد انجام نمی‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1059343
به دلیل ادامه بارش برف و کاهش دید افقی پروازهای فرودگاه مهرآباد انجام نمی‌شود، همچنین پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) تا ساعت ۸ صبح فردا فعلاً متوقف است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزرای فارس از شب گذشته به دلیل بارش شدید برف و کولاک و کاهش دید افقی پروازهای فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی (ره) کنسل شده است و نشست و برخاستی در این فرودگاه ها انجام نمی شود.

البته بعدازظهر امروز برای دقایقی دید افقی در فرودگاه مهرآباد مناسب تر شد که هواپیمای حامل معاون اول رئیس جمهور توانست در مهرآباد به زمین بنشیند، اما به دلیل نبود دید کافی و ارتفاع ایمنی پرواز فعلاً نشست و برخاست در فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی(ره) امکان پذیر نیست.

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در این باره می گوید به دلیل بارش برف و کولاک شدید و کاهش دید افقی پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) فعلاً تا ساعت 8 صبح فردا نهم بهمن ماه متوقف خواهد بود.

به گفته کاشانی عملیات برف روبی سطوح پروازی و معابر مقابل ترمینال همچنان در حال انجام است و قطعاً با افزایش دید افقی و بهبود شرایط جوی اعزام و پذیرش پروازها از سر گرفته می شود.

بنابراین گزارش مسافران فرودگاه امام خمینی(ره) حتماً قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن های 096330 و 02151001 تماس بگیرند.

بنابراین گزارش همچنین در فرودگاه مهرآباد نیز دید افقی به حدود 300 متر سیده است و دمای هوا نیز تا 5 درجه زیر صفر کاهش یافته است.

به گفته مسئولان فرودگاه مهرآباد بعدازنظر امروز نیز کارشناسان با بررسی شرایط مختلف باند و همچنین دید افقی به این نتیجه رسیدند که فعلاً شرایط برای نشست و برخاست ایمن هواپیماها فراهم نیست.

مسافران مهرآباد نیز قبل از عزیمت به فرودگاه حتماً با شماره تلفن های 199 و 44665519 تماس بگیرند.

به گزارش فارس، با بارش نزولات جوی و برف از شب گذشته پروازهای دو فرودگاه بزرگ و اصلی کشور (مهرآباد و فرودگاه امام) لغو شده است.

امکان پذیر نبودن نشست و برخاست در فرودگاه مهرآباد موجب بروز تأخیر در دیگر پروازهای شهرهای مختلف شده است و این تأخیرها به صورت عملیاتی در دیگر پروازها نیز مؤثر خواهد بود.

انتهای پیام/


توقف پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) تا ۸ صبح فردا/ پروازهای مهرآباد انجام نمی‌شود
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها