بازدید: 224

سرپرست جدید فرمانداری دماوند مشخص شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1053541
«مجید صفری» که مسئولیت بخشداری رودهن را بر عهده داشت، با حکم محمدحسین مقیمی، استاندار تهران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند منصوب شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ظهر امروز آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان در سالن نشست های شهید رجایی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

سرپرست جدید فرمانداری دماوند مشخص شد

در این آیین، سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، ائمه جمعه شهرستان دماوند و تمامی مدیران دستگا ه ها و ادارات، اعضای شورا های شهر و روستا ها و شهرداران شهرستان دماوند حضور داشتند.

بر این اساس، «مجید صفری» که مسئولیت بخشداری رودهن را بر عهده داشت، با حکم محمدحسین مقیمی، استاندار تهران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند منصوب شد.

سرپرست جدید فرمانداری دماوند مشخص شد

همچنین در این آیین از تلاش ها و خدمات ۵۰ ماهه ناصر محمودی فرد که از ابتدای دولت یازدهم تاکنون مسئولیت فرمانداری شهرستان دماوند را بر عهده داشت، با اهدای لوح و هدایایی قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

صفری مسئولیت هایی، چون اداره دارایی شهرستان های دماوند و فیروزکوه، شهردار بومهن، معاون اداری و مالی چندین شهرداری در تهران و نیز معاون پژوهش و برنامه ریزی سازمان امور مالیاتی کشور را در پرونده کاری خود دارد.

سرپرست جدید فرمانداری دماوند مشخص شد

صفری در سال های اخیر نیز معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان دماوند و مسئولیت بخشداری رودهن را بر عهده داشته است.

انتهای پیام/


سرپرست جدید فرمانداری دماوند مشخص شد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها