بازدید: 813

سامانه مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد دانشگاه آزاد راه اندازی می شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1033976
دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه از راه اندازی سامانه آنلاین مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

سامانه مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد دانشگاه آزاد راه اندازی می شودبه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ میثم میرزایی دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سامانه مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد اسلامی در دسترس قرار گرفته است، گفت: در صورت استفاده از شماره همراه در سامانه کلمه عبور برای کارکنان و اعضای هیات علمی پیامک می شود.

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: با توجه به ضرورت شفافیت ساختار مالی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای سیاست های راهبردی رئیس هیات موسس و هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده است.

وی با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی و ارج نهادن به زحمات کارکنان و اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی ، تصریح کرد: مدیریت بر منابع مالی و شفاف سازی حقوق و دستمزد می تواند علاوه بر نظارت عملی و دقیق بر وضعیت اقتصادی و مالی دانشگاه ، رضایت نیروی انسانی را تامین کند.

میرزایی افزود: این سامانه کلیه اطلاعات پرداخت و تسهیلات کارمندان و اعضای هیات علمی را به صورت بر خط قابل ارزیابی و نظارت می کند. این امر موجب توزیع عادلانه منابع حقوق و دستمزد در مجموعه دانشگاه خواهد شد.

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متاسفانه کسانی هستند که از عدم شفافیت و نابسامانی سوء استفاده کرده و در مقابل شفافیت می ایستند که به فضل الهی با همت و تلاش گسترده نیروهای عدالت خواه دانشگاه این سدها شکسته خواهد شد.

گفتنی است کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه برای اطلاع بیشتر از این سامانه می توانند به کانال اطلاع رسانی به نشانی https://t.me/iausalary مراجعه کنند.

انتهای پیام /


سامانه مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد دانشگاه آزاد راه اندازی می شود
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها