آسیاتل

بازدید: 49

ارسال گزارش تخلفات نامزدهای انتخابات به وزارت کشور و قوه قضائیه

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 103167
کدخدایی با بیان اینکه گزارش‌هایی از برخی تخلفات تبلیغاتی نامزدها و یا ستادهای آنها واصل شده است، گفت: گزارش این تخلفات به قوه قضائیه و وزارت کشور ارسال شده است.
ارسال گزارش تخلفات نامزدهای انتخابات به وزارت کشور و قوه قضائیه
به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران، عباسعلی کدخدایی سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در حاشیه جلسه امروز این هیئت، در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا  شکایتی از تبلیغات انتخاباتی نامزدها به این هیئت واصل شده است یا خیر، گفت: گزارش‌هایی از برخی تخلفات تبلیغاتی نامزدها و یا ستادهای آنها واصل شده است که این گزارش‌ها به‌روال جاری تنظیم و برای وزارت کشور و قوه قضاییه ارسال شده است.

وی افزود: این گزارش‌ها واصل شده است و ما امیدواریم که پیگیری‌های لازم انجام شود.

سخنگوی شورای نگهبان که با خبرگزاری صداوسیما گفت‌‌وگو کرده است، درباره اهم موضوعات مطرح‌شده در جلسه امروز هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، اظهار داشت: صبح امروز دو جلسه برگزار شد که جلسه اول، جلسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری بود که ابتدا معاونت اجرایی و انتخابات گزارشی از روند اقدامات انجام‌شده اعلام کردند.

کدخدایی ادامه داد: دستور دوم نیز بررسی برخی سؤالاتی بود که از جانب هیئت‌های نظارت استانی مطرح شده بود و این سؤالات در جلسه مطرح شد و اعضا پاسخ آنها را دادند، این پاسخ‌ها برای هیئت‌های استانی ارسال خواهد شد.

وی درباره برگزاری جلسه دوم امروز اعضای شورای نگهبان، گفت: این جلسه، جلسه عمومی شورای نگهبان بود که دستورهای جاری شورا در آن بررسی شد.

انتهای پیام/

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا