بازدید: 93

محمدی‌زاده: آسیا فرصتی بود که از دست رفت

منبع : ورزش 3 کد خبر: 1028523
فرید محمدی زاده می گوید که با حضور مالکان جدید همه چیز در نفت تهران متفاوت شده است.

فرید محمدی زاده مدافع راست تیم نفت تهران که یکی از پاس گل های تیمش در پیروزی 4 بر 1 برابر سیاه جامگان را ارسال کرد، در مورد کسب پیروزی روحیه بخش برابر این تیم به "ورزش سه" گفت: ما دقیقه دوم بازی به خاطر عدم تمرکز گل خوردیم  ولی بعد از این گل توانستیم خودمان را پیدا کنیم و 2 گل زدیم. خدا را شکر نیمه دوم را هم به همین روند ادامه دادیم و موفق شدیم 2 گل دیگر هم بزنیم.


وی در مورد اینکه چطور تیمی مانند نفت تهران در سه هفته اخیر 7 امتیاز کسب کرده، عنوان کرد: خب شما خودتان از مشکلاتی که ما داشتیم کاملا با خبر هستید. دائما مالک و مدیر جدید می آمدند و می رفتند ولی الان خوب شده است. ضمن اینکه آقای افاضلی هم خیلی خوب کار کرده و ما هم توانستیم آن چیزی که ایشان می خواهند در زمین مسابقه پیاده کنیم.


محمدی زاده با اشاره به مشکلات عدیده تیم خاطرنشان کرد: ما از ابتدای فصل تا الان لباس تمرین نداشتیم؛ آب معدنی نداشتیم و چیزهای کاملا اولیه و معمولی را در اختیار نداشتیم. وقتی امکانات می آید فوتبالیست روحیه می گیرد. ضمن اینکه پاداش هایی نیز در این هفته به ما داده شد، که باعث شد انگیزه زیادی داشته باشیم.


مدافع راست تیم نفت تهران در مورد حذف این تیم از آسیا و قهرمانی با این تیم در جام حذفی اضافه کرد: ما سال پیش هم شرایط خوبی نداشتیم ولی درایت علی آقا (دایی) باعث شد تیم در جام حذفی قهرمان شود. مطمئن باشید اگر سال گذشته حمایت می شدیم، صد در صد میان سه تیم اول جدول بودیم. الان هم که ذوب آهن جایگزین ما شده است و قرار است 10 بهمن ماه بازی کند. این فرصت خیلی خوبی برای ما جوان های تیم بود تا خودمان را نشان دهیم ولی متاسفانه نشد.


محمدی زاده در خصوص اینکه چقدر امیدوار است مثل دفعات قبلی مدیریت جدید نیز شرایط مناسبی برای تیم رقم نزند، تاکید کرد: چیزی قابل پیش بینی نیست ولی بالاخره مالک جدید تحصیل کرده هستند و با آدم های قبلی فرق دارند؛ از طرز صحبت و رفتار مشخص است که آدم های خوبی هستند و امیدوارم اتفاقات خوبی هم برای مالکان جدید و هم ما در ادامه رقم بخورد.


بازیکن نفت تهران در پاسخ به این سوال که همچنان خطر سقوط این تیم را تهدید می کند، توضیح داد: ما یک حاشیه امنیت تقریبی درست کرده ایم ولی باید بازی به بازی پیش برویم. نمی گویم محکوم به برد هستیم ولی باید تمام تلاش خودمان را در هر بازی که حکم فینال را برای ما دارد به کار بگیریم. این تیم برای تهران است و واقعا حیف است که سقوط کند.


محمدی‌زاده: آسیا فرصتی بود که از دست رفت
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها