بازدید: 62

مدیر آتلیه عامل انتشار تصاویر عروس داماد جوان بود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1011785
رئیس پلیس فتا هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در استان هرمزگان خبر داد.

مدیر آتلیه عامل انتشار تصاویر عروس داماد جوان بودبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ علی اصغر افتخاری،گفت:برابر مراجعه یکی از شهروندان استان هرمزگان مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود:برابر اظهارات شاکی، در یکی از پیام رسان های موبایلی فردی ناشناس اقدام به انتشار تصاویر عروسی وی کرده و باعث آبروریزی در بین آشنایان شده است.

این مسئول انتظامی بیان داشت: در بررسی های فنی و تخصصی متهم به هویت " ا. ذ. "شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی دستگیر و به پلیس فتا منقل شد.

سرهنگ افتخاری با اشاره به اینکه متهم از کارکنان آتلیه است، گفت: در بررسی ها مشخص شد تصاویر مربوط به شاکی از سوی شخص دیگری که مدیر آتلیه است در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

وی اذعان داشت: در بازجویی ها از مدیر آتلیه، به بزه انتسابی معترف و اظهارداشت هدف از انتشار تصاویر مشتریان، تبلیغ و بازاریابی و کسب درآمد بیشتر بوده است.

رئیس پلیس فتا هرمزگان تصریح کرد: به مراکز آتلیه و مراکزی که تصاویر خصوصی افراد به امانت در پیش آن ها نگهداری می شود تأکید می شود از انتشار تصاویر مشتریان خود در فضای مجازی خودداری نمایند و در حفظ و نگهداری آن ها نهایت دقت را داشته باشند چراکه در صورت بروز هرگونه جرم و انتشار تصاویر در شبکه های اجتماعی با اینگونه افراد برخورد قانونی خواهد شد.

سرهنگ افتخاری در پایان به شهروندان توصیه کرد: پس از دریافت تصاویر و فیلم های خود از مراکز آتلیه، از آن ها درخواست کنند که تصاویر را از روی سیستم های خود حذف و در صورت مواجه با هر گونه موارد مشکوک در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا در بخش فوریت های سایبری و گزارش مردمی اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/


مدیر آتلیه عامل انتشار تصاویر عروس داماد جوان بود
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها