بازدید: 24

بصیرت و شعور سیاسی نیروی انتظامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان شد

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1006837
کانون خبرنگاران نبأ: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: امنیت ایران اسلامی مرهون از خودگذشتگی‌های کارکنان ناجاست و نیروی انتظامی مثل همیشه با بصیرت، شعور سیاسی و اقتدار در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده است.
 به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در جمع کارکنان انتظامی استان البرز گفت: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم و مردم از آن برخوردار هستند حاصل زحمات و از خودگذشتگی های نیروی انتظامی و مدافعان حریم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور عنوان کرد: اقدامات به موقع و سریع پلیس در مقابل اغتشاش گران و مخلان نظم و امنیت، نشان از بصیرت، قدرت و اقتدار نیروی انتظامی ایران اسلامی دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) که از نیروی انتظامی به عنوان نیروی عظیم و مهم یاد کرده اند، گفت: این نام گذاری به علت مأموریت های عظیم و مهمی است که نیروی انتظامی همواره آن ها را انجام می دهد.

حجت الاسلام بهرامی با تشکر از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان در برقراری و حفظ امنیت، اظهار کرد: اگر انجام کارها و مأموریت ها رنگ خدایی به خود بگیرد اجر و پاداشی که برای هر فرد در نظر گرفته می شود نیز خدایی است و خداوند متعال پاداش عظیمی را نصیب افراد می کند.

وی بیان کرد: توجه به چند نکته بسیار حائز اهمیت است و این موارد می تواند در آینده موجبات افزایش اقتدار را در نیروی انتظامی فراهم آورد که یکی از این موضوعات که می بایست مورد توجه همه قرار گیرد لزوم حفظ هوشیاری، بصیرت و تلاش در جهت تقویت آن است.

حجت الاسلام بهرامی با تأکید بر اهمیت بینش سیاسی در بین کارکنان ناجا، گفت: همه کسانی که در نیروی انتظامی مشغول خدمت رسانی هستند بایستی قدرت تجزیه و تحلیل سیاسی داشته باشند و مسائل روز را به خوبی تشریح و تبیین کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: حفظ وحدت و انسجام، دو مقوله اساسی است که مانع از بروز تفرقه و اختلاف می شود و باید به این دو مورد نیز توجه ویژه شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با اشاره به اهمیت بحث جنگ نرم از دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توجه مسئولان و کارکنان تحت امر به این نکته، اظهار کرد: دشمن پس از ناامید شدن از جنگ سخت و نظامی، دشمنی خود را به صورت جنگ نرم با ما آغاز کرده و همچنان در این راه تلاش می کند تا به ما آسیب برساند که می طلبد همه ما هوشیار باشیم و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

وی با تأکید بر حربه های جدید دشمن در بحث نفوذ و  مقابله با ایران اسلامی، گفت: دشمن برای رسیدن به مقاصد خود هم از عوامل داخلی و هم از عوامل خارجی بهره می برد که باید هوشیاری و بصیرت خود را برای مقابله با آن افزایش دهیم.

بهرامی با اشاره به جایگاه والای شهدا و خانواده های شان در حفظ امنیت، بیان کرد: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری های آنان و صبر و تحمل خانواده های معظم شهدا هستیم و باید تلاش کنیم تا ادامه دهنده راه شهدا باشیم و یک لحظه از آن غفلت نکنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی ضمن ابلاغ مراتب تشکر مقام معظم رهبری و علما و سایر مسئولان از زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت، گفت: حضور به موقع نیروی انتظامی و تدبیر درست و به جای این نیرو برای مقابله با اغتشاش گران باعث برقراری امنیت و نمایش اقتدار پلیس در کشور شد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد: دشمن قصد داشت آشوب را از شهرهای کوچک آغاز کند و به شهرهای بزرگ بکشاند اما نیروهای ولایت مدار انتظامی با شعور، بصیرت و رشادت مثال زدنی وارد عمل شدند و همچون همیشه دشمنان را کاملا مأیوس و ناامید کردند.

حجت الاسلام بهرامی در پایان با اشاره به ملاقات خود با مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، بیان کرد: حضرت آقا فرمودند «هر کجا که در جمع کارکنان نیروی انتظامی حضور پیدا کردید سلام ویژه من را به آنان برسانید».

فرهاد زمانی


بصیرت و شعور سیاسی نیروی انتظامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان شد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

گزارش ها

مهران مدیری در نقش یک شیاد!/گزارشي از جزییات داستان و پخش سریال «هیولا»

مهران مدیری در نقش یک شیاد!/گزارشي از جزییات داستان و پخش سریال «هیولا»

گزارش تصویری تقابل تیم‌های ویتنام و یمن

گزارش تصویری تقابل تیم‌های ویتنام و یمن

ایران ۰ - ۰ عراق / گزارش لحظه به لحظه

ایران ۰ - ۰ عراق / گزارش لحظه به لحظه

گزارش خواندنی آسوشیتدپرس از روز فرار شاه از ایران

گزارش خواندنی آسوشیتدپرس از روز فرار شاه از ایران

گزارش عملکرد نه ماهه نخست سال 1397 شرکت بیمه ما

گزارش عملکرد نه ماهه نخست سال 1397 شرکت بیمه ما

فردوسی‌پور فردا گزارش می‌کند

فردوسی‌پور فردا گزارش می‌کند

گزارش تصویری بازی ایران و عراق

گزارش تصویری بازی ایران و عراق

آموزش و پرورش: گزارشی مبنی بر سه نوبته بودن مدارس ابتدایی دریافت نشده

آموزش و پرورش: گزارشی مبنی بر سه نوبته بودن مدارس ابتدایی دریافت نشده