آسیاتک

خبرهای حوادث

معمای مرگ مرموز پسر دانش آموز

6 ساعت قبل فرارو

پسری به‌نام طاهر دوست مشترک آرش و پسرم است که آنها روز حادثه به سراغ او می‌روند. طاهر برای آنها قرص ترامادول تهیه می‌کند و شب حادثه نیز طبق تحقیقات اولیه پسرم و آرش قرص ترامادول مصرف کرده‌اند. او گفت که آرش برای او صدایی فرستاده که در صدا می‌گوید می‌خواهیم خودکشی کنیم...

سرقت‌های مسلحانه برای تأمین هزینه ازدواج!

6 ساعت قبل فرارو

دو متهم اصلی این پرونده دارای سوابق متعدد کیفری هستند. آنها به‌عنوان مسافر طعمه‌های خود را انتخاب کرده و سپس در بین راه نقشه خود را اجرایی می‌کردند. توصیه: شهروندان بهتر است سعی کنند برای جابه‌جایی از خودرو‌های عمومی استفاده کنند یا اگر قرار است با توجه به شرایط اقتصادی مسافرکشی کنند در مسیرهای مشخص و کم خطر این کار را انجام دهند.

مرگ در آتش اختلافات دو برادر

6 ساعت قبل فرارو

یکی از کارگران به مأموران گفت: آرش به کارگاه آمد، با برادرش جروبحث کرد و بعد روی ایمان بنزین ریخت و او را آتش زد. فرد دیگری که مجروح شد، برادر دیگرشان احسان است که سعی داشت میان برادرانش میانجیگری کند که او هم دچار سوختگی شد.

مرگ دو پسر دبیرستانی بعد فرار از مدرسه

13 ساعت قبل فرارو

تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت تااینکه حدود ساعت ۱۴ همان روز، مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در تماس مجدد با بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام کردند هویت متوفی کشف شده است.

خودکشی نافرجام دختر هجده ساله اصفهانی

17 ساعت قبل فرارو

ظهر امروز، دختری هجده ساله از روی پل پیروزی اصفهان به قصد خودکشی پرید.

حکم اعدام برای "نویسنده متجاوز" به دختران جوان

20 ساعت قبل فرارو

پرونده این متهم دو بخش دارد که یک بخش آن در دادگاه ارشاد و بخش دیگر در دادگاه انقلاب رسیدگی شده است. متهم در دادگاه ارشاد محاکمه و بابت تشویق به فساد و فحشا به ۱۲ سال و ۶ ماه و بابت تهدید به دو سال ۶ ماه و مجموعاً به ۱۵ سال حبس محکوم شده است.

راهکار‌هایی برای پیشگیری از سرقت از خانه

راهکار‌هایی برای پیشگیری از سرقت از خانه

21 ساعت قبل فرارو

کشف جرائمی مانند سرقت وظیفه ذاتی و تعریف‌شده پلیس آگاهی است، اما برخی موارد مانند ایمن‌سازی منازل به عنوان اقدامات پیشگیرانه در حیطه وظایف مالکان است و هر شخصی قبل از مال‌باختگی با دوراندیشی باید نسبت به ایمن‌سازی محل سکونت خود اقدام و از نگهداری مقادیر بالای وجوه نقد و سایر اموال باارزش در منزل که امکان نگهداری آن‌ها در بانک‌ها وجود دارد، خودداری کند.

تلاش برای کلاهبرداری از پرستار ثروتمند

تلاش برای کلاهبرداری از پرستار ثروتمند

21 ساعت قبل فرارو

مرد جوان وقتی دستگیر شد، در توضیح اتفاقی که افتاده بود و اینکه مادر شاکیان در خانه او چه می‌کرد، گفت: من پنج سال پیش در تهران یک مؤسسه خیریه داشتم و کار‌های عام‌المنفعه انجام می‌دادم، اما شغل اصلی من پیمانکار ساختمان بود و خرید و فروش خودرو هم انجام می‌دادم. پس از مدتی به مشکل مالی خوردم و مؤسسه خیریه را تعطیل کردم. اخیرا هم همسرم تصمیم به ترک من گرفت برای همین فرزندمان پیش من ماند.

تجاوز به دختر نوجوان در پی دوستی خیابانی

22 ساعت قبل فرارو

پسر جوان: من به دختر نوجوان تجاوز نکردم البته با هم رابطه داشتیم. او یک شب به من زنگ زد و گفت: پدرش او را از خانه بیرون انداخته است و لباس بیرون هم ندارد. من دنبالش رفتم، او را سوار ماشین کردم و بعد هم به خانه یکی از دوستانم بردم. در خانه دوستم ما با هم رابطه داشتیم، فردای آن روز با دختر نوجوان به طلافروشی رفتیم طلاهایش را فروخت تا اینکه بتواند مدتی با پول آن زندگی کند

دزدی نیم میلیون دلاری دو راهبه برای قماربازی

دزدی نیم میلیون دلاری دو راهبه برای قماربازی

2 روز قبل فرارو

اگرچه کلیسا این موضوع را به پلیس اطلاع داده اما گفته است این دو خواهر راهبه تحت پیگرد قضایی قرار نخواهند گرفت.

5 کشته در تصادف پراید و پژو در فارس

2 روز قبل عصر ایران

این حادثه حوالی ساعت 10 صبح امروز بین یک دستگاه خودرو پراید و 2 دستگاه پژو 405 روی داد.

شکارچیان غیر مجاز ۳ محیط بان را مجروح کردند

2 روز قبل فرارو

بعضی از شکارچیان غیرمجاز حاضر در این صحنه دستگیر و بعضی نیز متواری شدند که تحت تعقیب قرار دارند.

دستگیری سارقان مسلح سنگ الماس از بازار تهران

2 روز قبل فرارو

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به تلاش سارقان مسلح برای خارج کردن ۳ قطعه سنگ الماس مسروقه از طریق مرز‌های شمال غربی کشور، گفت: با آغاز تحقیقات ویژه پلیسی، کارآگاهان اداره یکم ضمن شناسایی هویت واقعی "م." و همچنین شناسایی مخفیگاهش در منطقه جنوب تهران، اطلاع پیدا کردند که وی به همراه سایر همدستانش بلافاصله پس از انجام سرقت مسلحانه از تهران متواری شده‌اند.

دستگیری سارقان مسلح سنگ الماس از بازار تهران/ پلیس به دنبال کشف الماس 50 قیراطی (+عکس)

دستگیری سارقان مسلح سنگ الماس از بازار تهران/ پلیس به دنبال کشف الماس 50 قیراطی (+عکس)

2 روز قبل عصر ایران

طی آن مالباخته عنوان کرده بود چهار سارق مسلح با تهدید اسلحه کمری اقدام به سرقت سه قطعه سنگ الماس به ارزش تقریبی 3 میلیارد تومان و همچنین 100 هزار یورو از وی کردند .

پیشنهاد غیراخلاقی مشاور لاغری به زن جوان

2 روز قبل فرارو

او گفت: مشاور تغذیه‌ای که این گروه را تشکیل داده یک مشاور قلابی و کلاهبردار است و از این طریق ضمن برقراری ارتباطات نامتعارف با اعضا، از آن‌ها عکس‌هایی نگه داشته و در نهایت اقدام به اخاذی می‌کند. تازه فهمیدم که چه بلایی به سرم آمده و وقتی مشاور تغذیه متوجه شد که قضیه را فهمیده‌ام، تهدیدم کرد که در صورت عدم رابطه پنهانی با وی، اقدام به انتشار عکس‌های خصوصی‌ام خواهد کرد.

درخواست عکس‌های غیراخلاقی از یک زن توسط پسر ۹ ساله

2 روز قبل فرارو

چندی قبل زنی جوان به پلیس شکایت کرده بود که فرد ناشناسی در شبکه اجتماعی واتساپ و تلگرام برایش مزاحمت ایجاد می‌کند. در بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد متهم اینترنتی با ارسال مطالب ضد اخلاقی برای این خانم درخواست تصاویر خصوصی از او می‌کند و سعی در ایجاد رابطه دارد.

وصول چک‌های مسروقه دست قاتل را رو کرد

3 روز قبل فرارو

زمانی که وارد خانه شدم او حتی اجازه صحبت به من نداد و شروع به ناسزاگویی به من و اعضای خانواده‌ام کرد و همین موضوع باعث عصبانیت من شد. در یک لحظه مقتول را به عقب هل دادم که وی تعادل خودش را از دست داد و روی زمین افتاد و سرش محکم به زمین برخورد کرد.

جنایت به خاطر پول آب و برق

3 روز قبل فرارو

روز حادثه او را سوار خودرو کرده و به اطراف ورامین بردیم ابتدا با هم حرف زدیم اما در نهایت درگیرشدیم. کارگرم دستان «فرهاد» را گرفت و من طنابی را که در خودرو داشتم به دور گردنش پیچیدم و او خفه شد برای اینکه راز این جنایت مخفی بماند جسدش را با بنزین سوزاندیم و بعد بقایای جسد را دفن کردیم. سپس کیف او که یک چک و یک گوشی تلفن همراه داخلش بود سرقت کردیم، چک را من بردم و گوشی را به کارگرم دادم.

اظهارات تکان دهنده پسری که نقشه قتل مادرش را کشید!

3 روز قبل فرارو

درحالی‌که فرضیه قتل در این پرونده مطرح شده بود، مأموران پی بردند مجید از زمان اعلام گزارش اولیه به پلیس ناپدید شده و دیگر سراغی از مادرش نگرفته است. این موضوع سبب ظن کارآگاهان به پسر جوان شد و آنها درباره رابطه او با مادرش بیشتر تحقیق کردند و با توجه به گفته‌های اطرافیان و آشنایان مقتول پی بردند این زن و فرزندش با هم اختلافاتی داشتند و بارها دعوا کرده بودند.

جزئیات قورت دادن سوزن توسط یک دانش‌آموز اهوازی

3 روز قبل فرارو

روز دوشنبه هفته جاری یک دانش‌آموز مدرسه دخترانه دوره اول متوسطه در منطقه عین ۲ ناحیه چهار آموزش و پرورش اهواز بعد از زنگ تفریح در کلاس واحد کار و فناوری حضور پیدا می‌کند و به معلم اعلام می‌کند یک سوزن قورت داده و دل درد دارد.

(تصویر) دستگیری دزدان مسلح در مشهد

(تصویر) دستگیری دزدان مسلح در مشهد

3 روز قبل فرارو

با توجه به مشخصات ارائه شده از سوی کارآگاهان متهم داخل یکی از اتوبوس‌ها در نزدیکی دامغان درحالی شناسایی و به دام افتاد که در بازرسی بدنی از وی یک قبضه کلت جنگی صداخفه کن دار نیز کشف شد.

درگیری در فریدونکنار/ شلیک گلوله در بیمارستان

3 روز قبل عصر ایران

شاهدان عینی گفتند که این جوان چاقو به دست و عربده کشان به بیمارستان حمله ور و داخل آن شد.

قتل صاحب‌کار ۹۰ ساله همسر به‌دلیل سوء‌ظن

4 روز قبل فرارو

او گفت: من در یک مغازه خیاطی کار می‌کردم؛ ما خانواده فقیری بودیم و من برای پول ناچیزی کار می‌کردم، همسرم خیلی غیرتی بود ولی به ‌دلیل احتیاجی که داشتیم، چیزی نمی‌گفت؛ با این حال حساسیت زیادی داشت و مدام من را کنترل می‌کرد. روز حادثه من برای گرفتن دستمزدم به مغازه خیاطی رفتم. پیرمردی که صاحب‌کارم بود به من گفت چند دقیقه پشت دخل بنشین تا من به مغازه بغلی بروم و از همسایه پول بگیرم و دستمزد تو را بدهم. من به‌خاطر کارهایی که همسرم می‌کرد دیگر قصد نداشتم آنجا کار کنم. زمان حادثه به خواست صاحب‌کارم پشت دخل نشستم تا او پول را بیاورد، در همین حین همسرم سر رسید. او یک‌دفعه عصبانی شد که چرا پشت دخل نشسته‌ای و به سمت من حمله‌ور شد؛ صاحب‌کارم که پیرمردی 90 ساله‌ بود، سر رسید و با شوهرم دعوا کرد و گفت چرا چنین می‌کنی. شوهرم قیچی را برداشت و به سمتش پرت کرد و گفت در کار ما دخالت نکن. شوهرم فکر می‌کرد من با آن مرد خوش‌و‌بشی دارم که پشت دخل نشسته‌ام، او اصلا فرصت نداد من توضیح بدهم. وقتی چاقو را به سمت پیرمرد پرت کرد، چاقو به شکمش برخورد کرد. شوهرم درجا پشیمان شد و او را به بیمارستان برد، اما فایده‌ای نداشت و پیرمرد فوت کرد.

دستگیری مال‌خر میلیاردر

4 روز قبل فرارو

متهم فردی حدودا 50 ساله است و چندین فقره محکومیت کیفری به اتهام خریدوفروش اموال سرقتی و همچنین پرونده مفتوح در دادسرای ناحیه 34 دارد که با قرار وثیقه آزاد بود.

آتش‌سوزی و ریزش آوار در بازار تهران

4 روز قبل فرارو

ملکی همچنین اظهار کرد: در عین حال آتش‌نشانان در محل حاضر هستند و ایمن‌سازی لازم انجام شده است. آتش‌نشانان مشغول آواربرداری و جست‌وجو هستند تا اگر کسی زیر آوار مانده بود، سریعا او را خارج کنند.

مالخر میلیاردر که ۶ مخفیگاه بزرگ اموال داشت!

مالخر میلیاردر که ۶ مخفیگاه بزرگ اموال داشت!

4 روز قبل فرارو

با قطعی شدن خرید و فروش اموال سرقتی توسط این متهم سابقه دار با اخذ دستور قضایی شعبه ۵ بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در یک عملیات غافلگیرانه، متهم دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

باغ رستوران فرحزاد تهران در آتش سوخت

4 روز قبل عصر ایران

غذاخوری داخل باغ رستوران آتش گرفته بود و حریق در حال سرایت به قسمت باغچه این رستوران بود.

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک طراحی سایت نقد بازی مشکل کامپیوتر