آسیاتل

بازدید: 37

علت کاهش سرعت گوشی های آیفون کشف شد

شرکت اپل هر چند ماه نسخه جدیدی از سیستم عامل 11 iOS را منتشر می کند که هر یک با ویژگی های جدیدی همراه بوده و نواقص نسخه قبلی را برطرف می‌کنند. اما این بدان معنا نخواهد بود که هر نسخه کاملا بی نقص هستند و تجربه کاربری با آیفون و آیپد را بهبود می بخشند.
نواندیش: شرکت اپل هر چند ماه نسخه جدیدی از سیستم عامل 11 iOS را منتشر می کند که هر یک با ویژگی های جدیدی همراه بوده و نواقص نسخه قبلی را برطرف می‌کنند. اما این بدان معنا نخواهد بود که هر نسخه کاملا بی نقص هستند و تجربه کاربری با آیفون و آیپد را بهبود می بخشند. 

به گزارش سرویس علم و فناوری نواندیش، براساس گزارش های انتشاری بروزرسان 11.2.2 iOS که اخیرا توسط اپل منتشر شد، مشکلاتی را در بر داشته و موجب کاهش سرعت اسمارتفون های آیفون اپل خواهد شد. این آپدیت برای محافظت سیستم عامل 11.2.2 iOS در برابر بدافزار Meltdown وSpectre منتشر شد اما به نظر می رسد سرعت محصولات اپل را کاهش داده است.

البته این موضوع را اپل آشکار نکرده بلکه فردی به نام Melvin Mughal بررسی از این بروزرسان داشته و متوجه موضوع ناخوشایند پیش آمده شده است. این فرد برای بررسی تصمیم گرفت بروزرسان موردبحث را در آیفون 6 قبل و بعد از نصب مورد قیاس قرار دهد که در نتیجه با فرجام نامطلوبی رو به رو شد. وی در بررسی خود به این موضوع رسیده و آن را ناخوشایند دانسته است.

در تست بنچمارک آیفون 6 با 41 درصد افت عملکرد رو به رو شده و بیشتر در تست تک هسته ای این موضوع پیش می آید. این تست در چند هسته ای به 39 درصد رسیده و به نظر می رسد آیفون 6 نتوانسته با بروزرسان جدید اپل عملکرد خوبی از خود نشان دهد. انتظار می رود با بروزرسان بعدی اپل بتواند به این موضوع خاتمه داده و مشکل را برطرف سازد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت