آسیاتک

بازدید: 52

چگونه وزن ایده‌آل داشته باشیم؟

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 998724
یک کارشناس تغذیه در خصوص راه های جلوگیری از کاهش وزن و رژیم غذایی مناسب برای داشتن اندام مناسب توضیحاتی داد.

چگونه وزن ایده آل داشته باشیم؟طاهری کارشناس تغذیه در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: برای داشتن کبدی سالم باید از مواد غذایی کم چرب و مصرف کرد تا چربی اضافی در اعضای مختلف بدن و به ویژه کبد انباشته نشود.

وی ادامه داد: برای داشتن بدنی سالم  باید مصرف میوه و سبزیجات را در برنامه غذایی روزمره خود قرار داد تا میزان کالری وارد شده به بدن با میزان انرژی و سوخت و ساز تعادل داشته باشد.

طاهری در خصوص مصرف لبنیات پرچرب عنوان کرد: متأسفانه امروزه مصرف لبنیات پرچرب به یک عادت غلط تبدیل شده است و این مسئله سبب اضافه وزن و چاقی در سنین بالاتر می شود.

این متخصص تغذیه تأکید کرد: برای داشتن وزنی ایده آل باید از روغن زیتون در تهیه و پخت غذای مصرفی استفاده کنیم زیرا روغن های جامد و حتی مایع سبب بروز اضافه وزن و انباشته شدن چربی در اطراف اعضای حیاتی بدن می شود.

وی اظهار کرد: افراد برای پیشگیری از چاقی باید مواد حاوی فیبر و حتی شیر کم چرب را در برنامه غذایی خود قرار دهند و از مصرف بیش از اندازه قند در راستای پیشگیری از ابتلا به دیابت پرهیز کنند.

طاهری یادآور شد: برای داشتن اندامی مناسب و وزن ایده آل باید از مصرف بیش از اندازه گوشت قرمز پرهیز و لبنیات کم چرب  مصرف شود.

انتهای پیام /


loading...
 • چگونه وزن ایده‌آل داشته باشیم؟


  طاهری کارشناس تغذیه اظهار کرد: برای داشتن کبدی سالم باید از مواد غذایی کم چرب مصرف کرد تا چربی اضافی در اعضای مختلف بدن و به ویژه کبد انباشته نشود.
 • چگونه وزن ایده‌آل داشته باشیم؟


 • چگونه وزن ایده آل داشته باشیم؟


  سلامت نیوز:یک کارشناس تغذیه در خصوص راه های جلوگیری از کاهش وزن و رژیم غذایی مناسب برای داشتن اندام مناسب توضیحاتی داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، طاهری کارشناس تغذیه در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: برای
 • چگونه وزن ایده‌آل داشته باشیم؟


  یک کارشناس تغذیه در خصوص راه های جلوگیری از کاهش وزن و رژیم غذایی مناسب برای داشتن اندام مناسب توضیحاتی داد.
 • چطور یک برنامه ریزی روزانه ایده آل داشته باشیم؟


  سلامت نیوز: برقراری تعادل میان وظایف و کارهای گوناگون در زندگی آسان نیست. کار، درس، خرده کاری های هر روزه ی زندگی؛ درحالی که باید هوای دوستان و خانواده را هم داشته باشید! به همه ی اینها زمانی را که نیاز دارید به خودتان برسید هم اضافه کنید. در چنین
 • چگونه بچه حرف گوش کنی داشته باشیم؟


  خیلی اوقات والدین با کودکانی مواجه می شوند که الگویی از منفی بافی ، لجبازی ، نا فرمانی ، رفتار خصومت ، دشمنی نسبت به بزرگ ترها و ... را دارند...
 • چگونه بچه حرف گوش کن داشته باشیم؟


  برای این مهم ابتدا لازم هست شما به موقع و به جا صحبت کنید و پیگیری خواسته و آنچه را که عنوان نمودید باشید.
 • چگونه بچه حرف گوش کن داشته باشیم؟


  کودکان در این بسیار کنجکاو هستند و موضوعاتی که اصلا برای ما جذاب نیست و بسیار تکراری هست برای آنها جذابیت دارد...
 • چگونه بچه حرف گوش کن داشته باشیم؟


  پسرم دو سال و پنج ماهشه جدیدا به حرفم گوش نمیده مخصوصا وقتی مهمونی میریم و من مجبور میشم سرش داد بزنم‌.
 • چگونه فرزندی حرف شنو داشته باشیم؟


  برای اینکه برای بار اول به کودک خودتان نکته ای را در مورد گوش دادن حرف، چیزی را بیاموزید، نیاز است که توجه به صحبت های شما را در فرزندتان تبدیل به یک عادت کنید.
 • چگونه فرزندانی حرف گوش کن داشته باشیم؟


  وقتی والدین کودکان خود را به کار مد نظر خود وادار کنند، این امر سبب می شود تا حرف والدین در پیش فرزندان خریداری نداشته باشد.
 • چگونه کودک حرف گوش کن داشته باشیم؟


  کودک نوپای ما از من و پدرش حرف شنوی ندارد، او بچه‌های دیگر را تهدید می‌کند، اشیا را پرت می‌کند، گاز می‌گیرد و کتک می‌زند.
 • چگونه ای وی اف موفق داشته باشیم؟


  من یک بار آی وی اف کردم. خارج از رحم شد. آمپول ها رو کنار ناف بزنم بهتره یا توی بازو؟
 • چگونه بچه ای مودب داشته باشیم؟


  فکر می‌کردم فرزندانم رفتار درستی دارند تا این که مادربزرگم که همیشه الگوی خانواده است، پیش ما آمد و من جلوی چشمان او شاهد رفتارهای بد آنها بودم.
 • چگونه بچه های حرف شنوی داشته باشیم؟


  خیلی از والدین شکایت دارند از اینکه بچه به حرف‌شان گوش نمی‌دهد، به کارهایی که از او می‌خواهند عمل نمی‌کند و در یک کلام بچه حرف گوش‌کنی نیست.
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت