آسیاتل

بازدید: 20

پورموسوی: به بازیکنانم تبریک می‌گویم

منبع : صراط نیوز کد خبر: 997993
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با وجود تساوی در خانه گسترش فولاد از عملکرد شاگردان ابراز رضایت کرد.

صراط:  سید اکبر پورموسوی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: به بازیکنانم بابت این فوتبال زیبایی که ارائه کردند، تبریک می گویم. ما شایسته پیروزی بودیم، اما اشتباه داوری باعث شد از کسب سه امتیاز محروم شویم. با تمام احترامی که برای تیم حریف قائلم، اما فکر می کنم گل گسترش فولاد خطا بود. همه شما شاهد بودید که در دقایق پایانی یک پنالتی صددرصد برای تیم ما اعلام نشد. البته ما به این موضوع عادت داریم، چون این سومین مسابقه ای بود که پنالتی ما اعلام نمی شود.

به گزارش تسنیم،سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه افزود: مقابل پرسپولیس و مشکی پوشان هم پنالتی های ما اعلام نشده بود. کمیته داوران تلاش می کند از داوران جوان استفاده کند اما فکر می کنم باید از داورانی که تجربه بالاتری دارند استفاده شود، چون در نیم فصل دوم بازی ها سخت تر می شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از برنامه اش برای تیم فولاد عقب تر است یا خیر، گفت: زمانی که فولاد را در اختیار گرفتم اعتقاد داشتم که این تیم باید پوست اندازی کند. با تمام احترامی که به بازیکنان قبلی باشگاه قائلم احساس کردم که فولاد به بازیکنان جدیدی نیاز دارد و هیئت مدیره باشگاه هم از این تصمیم حمایت کرد. توانستیم جوانانی که در آکادمی باشگاه رشد کرده بودند، جذب کنیم و تاکنون روند قابل قبولی را طی کرده ایم.

پورموسوی ادامه داد: بازیکنان ما به این باور رسیده اند که می توانند نتایج خوبی کسب کنند. ما به عشق هواداران بازی می کنیم. مطمئنم بازیکنان تیم هم همین اعتقاد را دارند و تلاش می کنند نتایج خوبی کسب کنیم. امیدوارم با تلاش و جدیت بازیکنان هفته به هفته بازی بهتری ارائه کرده و جایگاهی را که به سختی به آن رسیده ایم، حفظ کنیم. در این بازی نسبت به بازی قبلی دو سه بازیکن جایگزین شده بودند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان راجع به آخرین وضعیت ایمان مبعلی و نقش او در تیمش خاطرنشان کرد: ما در هر مسابقه ترکیب تیم را با توجه به تیم حریف و آنالیز این تیم می چینیم. مبعلی مربی داخل زمین است و برای این او را جذب کرده ایم تا از تجربه اش استفاده کنیم. حضور او باعث دلگرمی بازیکنان می شود. ما می خواستیم از بازیکنانی استفاده کنیم که قهرمانی کسب کرده بودند یا میلی به قهرمانی داشتند. ما اقتصادی ترین تیم لیگ هستیم. خیلی دوست داشتم که قرارداد اعضای تیم فولاد منتشر شود که این اتفاق رخ نداد. حضور ایمان از لحاظ روحی و روانی تأثیر زیادی در تیم ما می گذارد و در این بازی هم یک پاس گل داد.

وی در مورد عملکرد آندرانیک تیموریان در تیم گسترش فولاد گفت: فکر می کنم آندو تأثیر خوبی در بازی گسترش داشت. بازیکنان ما نمی خواستند بازنده باشند و به این خاطر انتحاری بازی کردیم. فکر می کنم تیموریان روی گل گسترش فولاد کنترل وسط زمین تأثیرگذار بود.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

تبلیغات

آسیاتک حمایت