آسیاتل

بازدید: 28

پیشنهاد برگزاری گفتگو میان دو کره در یک روستای مرزی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 997962
کره جنوبی به کره شمالی در مورد برگزاری گفتگوها درسطح عالی رتبه پیشنهاد داده است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری شین هوا، وزارت اتحاد دو کره امروز جمعه اعلام کرد کره جنوبی به کره شمالی در مورد برگزاری گفتگوها درسطح عالی رتبه پیشنهاد داده است.

بر این اساس، کره جنوبی به کره شمالی پیشنهاد کرده است هفته آینده در روستای پانمونجوم (Panmunjom) مقامات عالی رتبه سئول و پیونگ یانگ در رابطه با حضور ورزشکاران کره شمالی در المپیک زمستانی کره جنوبی گفتگو کنند.

سئول به پیونگ یانگ در مورد برگزاری گفتگوهایی در سطح وزرا پیشنهاد تازه ای مطرح کرد. این گفتگوها از ساعت 10 صبح به وقت محلی در روز دوشنبه آینده در ساختمان صلح در روستای پانمونجوم که به شدت تحت مراقبت های امنیتی قرار دارد، برگزار شود.

دو کره دو سال پیش نیز در همین مکان، گفتگوها در سطح عالی رتبه را برگزار کرده و توافق کردند ورزشکاران کره شمالی در المپیک زمستانی 2018 و همچنین بازی های پارالمپیک که قرار است از ماه فوریه تا مارس امسال در استان پیونگ چانگ در شرق این کشور برگزار می شود، شرکت کنند.

انتهای پیام/

مقامات دو کره در یک روستای مرزی گفتگو می کنند

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت