آسیاتل

بازدید: 52

انتشار کتاب آتش و خشم باعث سقوط ترامپ در افکار عمومی آمریکا می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 997633
کارشناس سیاست خارجى گفت: کتاب آتش و خشم تاثیر به سزایی در افکار عمومی آمریکا دارد به عبارتی دیگر این کتاب باعث سقوط ترامپ در افکار عمومی این کشور می‌شود.

///حسين كنعانى مقدم كارشناس سياست خارجی در گفت و گو با خبرنگار گروه سياسى باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره انتشار کتاب آتش و خشم و تاثیر آن در آینده سیاسی و عملکرد ترامپ اظهار کرد: این کتاب عملکرد ترامپ در رخدادهای مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را به چالش کشیده است و نویسنده وی را فردی دیوانه و کسی که از نظر روانی تعادل ندارد، معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه انتشار کتاب آتش و خشم بر افکار عمومی آمریکا تاثیر به سزایی خواهد داشت، افزود: ممکن است حزب حاکم برای جلوگیری از سقوط، تصمیماتی در خصوص ترامپ و مشاورانش اتخاذ کند، در واقع می توان گفت انتشار این کتاب باعث سقوط ترامپ در افکار عمومی آمریکاست.

کنعانی مقدم با اشاره به اینکه نزدیکان کاخ سفید اقدام به انتشار کتاب آتش و خشم کردند، گفت: در دولت آمریکا یک چندگانگی وجود دارد و همواره رقابتی پنهان میان دو حزب رقیب یعنی دموکرات و جمهوری خواه در حاکمیت وجود داشته است به طوری که وزارت خارجه، کاخ سفید، CIA و سایر ارکان آمریکا در تعارض داخلی با یکدیگر هستند.

کارشناس سیاست خارجی بیان کرد: به نظر می رسد عملکرد ترامپ باعث شده است تا تعارض میان ارکان آمریکا نمایان شود گرچه وی پیش از این هم اعلام کرده بود زمانی که به کاخ سفید راه پیدا کند سیفون را می کشد.

انتهای پیام/

کتاب آتش و خشم باعث سقوط ترامپ در افکار عمومی آمریکا می شود

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

تبلیغات

آسیاتک حمایت