آسیاتل

بازدید: 26

معیار انتخاب فرمانداران، قانونمداری و تعهد به سیاست‌های کلی دولت است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 994872
استاندار خوزستان گفت: معیار انتخاب فرمانداران، قانونمداری و تعهد به سیاست‌های دولت است و تلاش میکنیم در زمان اعلام شده آنان را انتخاب کنیم.

///غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در گفت وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رایزنی با وزارت کشور به منظور انتخاب فرمانداران استان متبوعش اظهار کرد: جلسات مختلفی با وزارت کشور برای انتخاب فرمانداران تشکیل می دهیم و معیار این انتخاب، قانونمداری و تعهد به سیاست های کلی دولت دوازدهم است.

وی با بیان اینکه فرمانداران باید قابلیت اجرایی و سیاستگذاری در امور مختلف داشته باشند، افزود: انتخاب فرماندار بانو مورد توجه مسئولان استان و وزارت کشور است، در استان خوزستان فرماندار بانو فعالیت دارد و در تلاشیم از ظرفیت بانوان بیشتری استفاده کنیم، چراکه موضوع جنسیت ملاک انتخاب ما نیست.

شریعتی تصریح کرد: استفاده از توانمندی بانوان، مورد تاکید رئیس جمهور است ما نیز طبق همین رویکرد از قابلیت بانوان در دستگاه های اجرایی استفاده خواهیم کرد.

استاندار خوزستان گفت: در تلاشیم طبق زمانبندی اعلام شده از سوی وزیر کشور فرمانداران را انتخاب کنیم، اما ممکن است روند تعیین، بررسی صلاحیت و انتخاب آنها مدت بیشتری از زمان تعیین شده نیاز داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به اغتشاشاتی که در استان خوزستان صورت گرفت،  متذکر شد: سعی کردیم با مدارا و سعه صدر با اغتشاشات برخورد کنیم، اکنون هم این جریان خاتمه یافته است.

شریعتی در واکنش به اینکه گفته شده جمعی اغتشاشگران اقدام به آتش زدن فرمانداری ایذه کردند، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد زیرا اغتشاشگران حتی نتوانستند به فرمانداری ایذه هم نزدیک شوند.

استاندار خوزستان بیان کرد: اشراف کامل امنیتی در استان خوزستان برقرار است و مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت