آسیاتل

بازدید: 43

وزارت کشور: ناآرامی‌ها به شکل بسیار مطلوبی مدیریت شد / آرامش کامل در کشور برقرار شده است

منبع : انتخاب کد خبر: 986857
نمایندگان وزیر کشور و ریاست‌شورای امنیت کشور یکشنبه با حضور در قم، با حضرات آیات صافی گلپایگانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی، سبحانی و علوی گرگانی از علما و مراجع معظم تقلید و حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی دیدار کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزارت کشور: ناآرامی ها به شکل بسیار مطلوبی مدیریت شد / آرامش کامل در کشور برقرار شده است

نمایندگان وزیر کشور و ریاست شورای امنیت کشور یکشنبه با حضور در قم، با حضرات آیات صافی گلپایگانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی، سبحانی و علوی گرگانی از علما و مراجع معظم تقلید و حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی دیدار کردند.

به گزارش ایسنا، در این دیدار ها سید حسین هاشمی قائم مقام وزیر کشور به نمایندگی از سوی اعضا با ارائه گزارشی از وضعیت حوادث و اتفاقات اخیر کشور، اظهار کرد: این حوادث و ناآرامی ها به شکل بسیار مطلوبی توسط ناجا و دستگاه ها و نهادهای مسؤل، مدیریت شد و اکنون آرامش کامل در کشور برقرار شده است.

وی با اشاره به طرح شعارهای ساختارشکنانه و هتک حرمت به مقدسات ملت از سوی عده ای قلیل در حوادث اخیر با سوء استفاده از مطالبات به حق مردم، تصریح کرد: دولت خود را موظف به برطرف کردن مشکلات و خواسته های قانونی و به حق مردم می داند و برای تحقق آن ها از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

قائم مقام وزیر کشور با قدردانی از توصیه های علما و مراجع معظم تقلید در آرام سازی جو عمومی کشور، همگرایی، وحدت و انسجام ملی را نیاز اصلی کشور عنوان و خاطرنشان کرد: امیدواریم در پرتو همکاری، همدلی و همصدایی بیش از پیش ملت با مسؤلان، مشکلات کشور مرتفع شده و نظام در مسیر توسعه و بالندگی قرار گیرد.

علما و مراجع معظم تقلید در این دیدارها ، طی سخنانی حفظ اتحاد و هوشیاری ملت را نیاز مبرم برهه کنونی برای عبور از موانع و بی اثر ساختن توطئه ها و دشمنی ها بر ضد نظام اسلامی عنوان و بر لزوم اهتمام جدی مسؤلان به پیگیری و تحقق مطالبات و دغدغه های معیشتی و اقتصادی مردم تأکید کردند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت